2410
2553
عنوان

مادرم همش فوشم میده و نفرین میکنه😥😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1555 بازدید | 61 پست
یروزی همه اینا میگذره و توام واسه خودت خانمی شدی خوشگل موفق صبور  الانم سعی کن حرفشو گوش کنی ب ...

بخدا جوابشو نمیدم جرعت ندارم بدم دیشب نصف شبی بهم حمله کرد گوشیمو زد زمین کلی گازم گرفت به خاطر اینکه از من بدش میاد همش به برادرم لطف و محبت میکنه خیلی فرق میزاره الان که امتحانا آنلاینه همش وسط امتحان بهم کار میگه ازیت میکنه سرو صدا میکنه بعضی موقع ها شک میکنم که هم خون مادرم هستم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید مشکل روحی داره ک تو نمیدونی

شاید از یه جایی فشار روشه

من بیشتر وقتا مامانم عصبانی بود،هیچوقت باهام راحت نبود حرف نمیزد تا میخاستم باهاش صحبت کنم سرد برخورد میکرد و خیلی بدجور میزد تو ذوقم

همیشع جای سوال بود ک چرا؟،،؟؟؟

الان ک مادرشدم و دقیقا تو همین روزا ک حالم هیلی بده بخاطر خیانتی ک دیدم

یهو ب خودم میام میبینم دارم عین مامانم با بچم رفتاز میکنم

الان دلیل اون رفتارای مادرمو میفهمم

میدونم حتما اونم تو دلش اون لحظه اشوب بوده حتما از یجایی بدجور ناراحت بوده دلش شکسته بوده

کاری به کارش نداشته باش .

اخه چرا فوش میده بهت ؟

خب ببین من سن تو بودم گوشی نداشتم .

اجازه بیدار موندن نداشتم .

هر چی مامانم میگفت هر کاری انجام میداد چشم میگفتم. 

خدا بهت کمک کنه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2720

بابای من حالا اینجوریه

هروقت بعدگناه...!  خدا اونقدر زنده نگهت داشت...  که وضو بگیری... وایستی جلوش نماز بخونی... یعنی پَذیرُفتَتِت...                                                                خدا از تو ناامید نیست...   
بخدا جوابشو نمیدم جرعت ندارم بدم دیشب نصف شبی بهم حمله کرد گوشیمو زد زمین کلی گازم گرفت به خاطر اینک ...

چه خاطرات تلخی رو برام یاد اور شدی دختر

ولی مطمئن باش میگذره حتمااااا

و توام یروز میرسه همش برات میشه خاطره گذشته

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
شاید مشکل روحی داره ک تو نمیدونی شاید از یه جایی فشار روشه من بیشتر وقتا مامانم عصبانی بود،هیچوقت ...

واقعا خیلی وقتا همینه

منم هر وقت مامانم سرم غر میزنه چیزی نمیگم بهش چون میدونم چه حالی داره

جای شما تو این سایت نیست گلم اگر پونزده سالته و اگر انقدر درست خوبه عزیزم قطعا تو مدرسه و موسسه قدر تو میدونن و بهت بها میدن پس از مشاور امور تربیتی یا معلم ها کمک بگیر تا اصولی با مادرت صحبت بشه و مشکل حل بشه ، اینجا چون مادرت حضور نداره و بازتاب حتی صحبت های مفید برات با مادرت وجود نخواهد داشت پس عملا بیهوده است ، چون قطعا مادرت با حضورت تو این سایت مخالفه ....به امید گذر از روزهای بلوغ و سخت این دوران و آینده ی روشن و عالی برات 💝

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
2714
اگه عصبی میشی از اینکه میریزی تو خودت بریز بیرون مقابله ب مثل کن مثل خودش رفتار کن باهاش اگه میبین ...

نمیتونم مثل خودش رفتار کنم بعد اینه دعوامون شد یعنی یک ساعت پیش گفت هد بندمو بیار منم گفتم چرا یه کاری رو با فوش بکنم من بیارم بد کلی فوشم بدی اونم گفت ایشالا شب که خوابیدی صبح بیدار نشی

همین مادر از تمام ادمایی ک ادعا میکنن خوبن برات

برات بهتره

فشارروشه

❤️برای آرامش و موفقیت خودم و اعضای خانوادم دعام کنید از شر فتنه هم دور بمونیم❤️  💙💠🔷عضو گروه آبی🔷💠💙  🧡  شروع کالری شماری ۵ ابان با وزن ۷۶ با گروه نارنجی🧡 ۱۸ ابان ۷۵ کیلو💪هدف نهایی۶۰💪  19 دی وزن 69/۹۰۰ 💪تاریخ 27 دی به هدف اولم 68 رسیدم😍 بعد یک سال حدودا وقفه 16/09/1402 بازم شروع کالری شماری میکنم با وزن۶۹ 😍هدف نهایی 60😍 وزنم تا یلدا 6۸😍
ربطی نداره بخدا من میدونم چی میگ لنگه همین و دارم

اره شاید .

چون فکر کردم اگه کلا کاری به مامانش نداشته باشه 

و هر چی هم مامانش بگه چشم بگه انجام بده شاید زیاد اذیت نشه 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(

من نمیدونم چرا جهان اینجوری شده که هرکی یکم پوستش تیره باشه باید سرکوفت بخوره وبهش بگن زشتی اول اینکه سفید وتیره نداره حالا یکی رنگش تیره باشه جای اونیکی رو تنگ کرده یا چی مثلا پوست خودشه دیگه چکار به پوست بقیه دارن دوم اینکه مگه ادم رنگ پوستش دست خودشه یه چیزیه که از زمان تولدش اونجوری بوده کاشکی دغدغه وچیزای الکی اینجوری توی جهان نبود باز ایران  نسبت به بقیه جاها بهتره امریکا که خون میریزن فقط سر این قضیه

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
جای شما تو این سایت نیست گلم اگر پونزده سالته و اگر انقدر درست خوبه عزیزم قطعا تو مدرسه و موسسه قدر ...

آخرین باری که گفتم بیا بریم مشاوره کلی هم مشاوره هم خودم فوش خودرم گفت بقیه کی هستن که به من مشاوره بدن 

2706