2737
2739
فرحناز

اتفاق اول: یک تلفن عاشقانه به شما می شود ، یا با عشق خود مکالمه ای تلفنی دارید .

اتفاق دوم: تغیر شرایط روحی شما ( به این صورت که اگر شرایط روحی شما در حال حاضر شرایطی ناراحت کننده ، ناآرام و منفی است به شرایطی مثبت ، آرامش بخش و شادی بخش تبدیل میشود و بالعکس )

اتفاق سوم: اعلام تقاضای عاشقانه یا تقاضا در مورد یک موضوع عشقی یا ازدواج از جانب جنس مخالف .

اتفاق چهارم: امتناع از یک تقاضای عاشقانه . امتناع از یک امر خواستگاری یا ازدواج .

اتفاق پنجم: شکست موقت و ناکامی زودگذر . عدم موفقیت در کارها با در شغل . به طول انجامیدن یک برنامه ی خاص برای رسیدن به هدفی مشخص . حالت افسردگی و نومیدی موقت از کار یا شخص

اتفاق ششم: همبستری زن و شوهر و ...

اتفاق هفتم: الف : دورهمی های خانوادگی ، دوستانه و ... ب : اوقات بسیار خوش داشتن در جمع اعضای خانواده ، دوستان . ج : یک جلسه و نشست اداری

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اتفاق اول: یک تلفن عاشقانه به شما می شود ، یا با عشق خود مکالمه ای تلفنی دارید . اتفاق دوم: تغیر شر ...

من اولش ریپلیت کردم نگفتی😭😭😭😭

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
2728
اتفاق اول: یک تلفن عاشقانه به شما می شود ، یا با عشق خود مکالمه ای تلفنی دارید . اتفاق دوم: تغیر شر ...

ممنون گلم ❤😘

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
اتفاق اول: الف : احساس موفقیت از یک موضوع عشقی ، ب : شادی و موفقیتی که از شخصی مورد علاقه به شما می ...

خیلی با حرفات انرژی مثبت گرفتم عزیزم امیدوارم خدا از دهنت بشنوه و نفست حق باشه چون واقعت نیتز دارم ب ارامش و با حرفات ب ارامش رسیدم امیدوارم هم برای هم خودم هم برای همه که انقدری اتفاقای خوب تو زندگیشون بیوفته که زندگیشون سرشار از ارامش باشه واقعا خوشبختی یلنی ارامش درونی 

چجوری ب حاجتت رسیدی بهم بگو لطفا 🙏
من اولش ریپلیت کردم نگفتی😭😭😭😭

اول: به زودی امتحان مهم و سرنوشت سازی پیش و رو داری ، نتیجه امتحان هرچه باشد مهم نیست ،اما سعی کن وظیفه ی خود را به نحو احسن انجام دهی

اتفاق دوم: دعوا ، درگیری با شخص یا اشخاصی کشمکش با دوستان ، بستگان ، و یا یک یا چند نفر از اعضای خانواده ، مشاجره و زد و خورد با دیگران .

اتفاق سوم: شادی بسیار از دیدارهای خانوادگی ، دیدارهای دوستانه با دیدار بستگان دور یا نزدیک .

اتفاق چهارم: صرفا دریافت یک خبر فوت.

اتفاق پنجم: مبلغی پول ( کم یا قابل توجه ) به عنوان پس انداز به دست شما می آید ، یا به عنوان حق الزحمه در ازای کاری دریافت می کنید و یا پولی را که به کسی به عنوان قرض داده اید ، به دست شما می آید و آن مبلغ به شما مسترد خواهد شد .

اتفاق ششم: قلب شخص مورد علاقه و کسی که به او عشق می ورزید به سمت شما متمایل است ، قلب او به یاد شما می تپد . هم اکنون در فکر شماست و به شما بسیار فکر می کند.

اتفاق هفتم: مورد تعریف و تمجید و ستایش اطرافیان قرار می گیرید - از کارهای شما قدردارنی به عمل می آید که این موضوع باعث خوشنودی شما خواهد شد .

2738
خیلی با حرفات انرژی مثبت گرفتم عزیزم امیدوارم خدا از دهنت بشنوه و نفست حق باشه چون واقعت نیتز دارم ب ...

من تنها نیتم اینه.خونه رو تازه رنگ کردیم خیلی هزینه ش شده اومدم تلویزیون بردام دیوار پشتش خراب شده رنگش کردم ولی الکی خودم شوهرم دعاکن هیچ وقت نبینش.

اول: به زودی امتحان مهم و سرنوشت سازی پیش و رو داری ، نتیجه امتحان هرچه باشد مهم نیست ،اما سعی ...

مرسی عزیزدلم 

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
منو نگفتی!!! اسم ندا

اول: الف : مسافرت . ب : رفتن به یک سفر کوتاه مدت داخلی یا خارجی .

اتفاق دوم: عجب آشفته بازاری شده ، هرکس برای بردن سهم خود دیگران را لگدمال می کند و از نردبان پیکر دوستان و آشنایان بالا می رود ، قدر رفیقان واقعی خود را بدانید .

اتفاق سوم: به وجود آمدن یک موفقیت کاری، شغلی، تحصیلی. انجام دادن خریدی بزرگ یا کوچک، مبلغی را برای انجام یک خرید هزینه خواهید کرد.

اتفاق چهارم: غیبت کردن و بدگویی از دیگران ، مورد بدگویی دیگران واقع شدن ، معایب اخلاقی شما را می شمارند ، پشت سر شما به بدگویی می نشینند . به دلایل مختلف حسادت و غرض ورزی های شخصی به عمد از شما نزد دیگران بدگویی می کنند .

اتفاق پنجم: بدون شک شما در اولین آزمون پیش رویتان موفق خواهید شد ، این آزمون میتواند از ساده ترین امتحانات کلاسی تا آزمون پذیرفته شدن و گشودن دروازه های قلب کسی باشد .

اتفاق ششم: در ارتباط با آنچه نیت قلبی شماست ، صحبتهایی از طرف یک شخص می شود که شما نسبت به آنچه در دل دارید دلگرم و امیدوار می شوید و شما را به آنچه مورد هدفتان است نزدیک می سازد.

اتفاق هفتم: خوشحالی ها و لذتهای احساسی از طرف جنس مخالف . ( اگر شخصی که مورد فال واقع می شود خانم باشد ، از طرف یک آقا خوشحالی های مورد نظر را دارد و بالعکس

2706