2737
2739
عنوان

چقدر زندگی نامرده پویان و اناشید

| مشاهده متن کامل بحث + 1526 بازدید | 57 پست
چجوری باور میکنید . الان ممکنه بگه من فلان دخترم  روچه حساب ادم باور کنه(شخصیت نیلی رو با اناشی ...

خب همینش اصابمو خرد کرد با نیلی چطور کرد لخت فیلمشو میفرستاد یا یه فیلمش یادته شلوار نیلی رو در اورد

از اینور میگه نمیخوام کسی بی حجاب ببینه ایشونو و سایت حق نداره بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عکس زنش هست؟ ببینم؟؟

کاربری واسه دو نفره😇 زیر سایه آقامون امام حسین میگذرونم لحظه هامو💚دلم گرفته خدایا تو دل گشایی کن ❤من آمدم به امیدت تو هم خدایی کن❤ به بوی دلکش زلفت که این گره بگشای❤دل گرفته ما بین و دلگشایی کن❤  من قراره مادرشم.. میدونم خدای من بندشو ناامید نمیزاره 😇.....چهارمین کاربریمه هربار پسورد یادم میره😂😂😂
2738
رو اون حساب که اناشید الان ترکیه س و حرفای عشقولانه میزنه تو آستوریاش و تکذیب هم نکرده

اناشید همسایه  ماست یک  ‌ . خانواده دار هست .دو مزون داره طبیعیه بره ترکیه . سه هفته پیش ترکیه بود

برای سلامتی بچم یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید .💓🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡
دیدی لایو گفت حق ندادخ کسی بی حجاب ببینتش و سایت شرط بندی حق نداره بزنه و....... از اونور با نیلی چی ...

از یه مرد کثیف همه کار بر میاد مخصوصا اینکه دست آخر دنبال زن نجیب باشه ولی زهی خیال باطل این دنیا رو کسی اداره میکنه که پویان مختاری و امثالهم عاقبت خیلی غم انگیزی خواهند داشت نه یه زن و زندگی آبرومند ... 

این جهان به شدت عادلانه است هر انسان سهم خوشی و رنج خود را برابر دریافت خواهد کرد، هر کدام از این دو فزونی یافت از جانب پروردگار نیست؛ بلکه توسط انسان هایی احاطه شده اید که آن را مضاعف می‌کنند.
از یه مرد کثیف همه کار بر میاد مخصوصا اینکه دست آخر دنبال زن نجیب باشه ولی زهی خیال باطل این دنیا رو ...

تو بنظرت جواب کاراشونو میگیرن؟ من گریم گرفت باور کن چه دنیای نامردی درسته نیلی خودش باحجاب و اینا نبود ولی به بدترین شکل ممکن خردش کردن

دیدی لایو گفت حق ندادخ کسی بی حجاب ببینتش و سایت شرط بندی حق نداره بزنه و....... از اونور با نیلی چی ...

😁اینا همشون بازیگرن کارگردانشون امين فردینه برای بهم زدن جو اینستا و هواس پرت کردن مردم. سحر تبر بیچاره و بقیه شاخای مجازی هم یهو زندانی یا ناپدید شدن چون حاضر نشدن تو این بازی کثیف شریک بشن اون بلا سرشون اومد یه مدل بود اسمش ساحل یه پسر داشت اونم قبول نکرد 

مشکل از منه شما همه خوبید من معذرت میخام  
2706