2733
2734

منو دوستم طی یه جریانی با هم شکر آب شده بودیم

اینو بگم ک هیچ دعوا و فحش و جدلی پیش نیومد فقط من دیگه باهاش حرف نزدم اونم حرف نزد

چن وخ بعد یه اکانت فیک ساخت(اون موقع نفهمیده بودم که کار اونه) عکس منو برام فرستادم و مثلا اطلاعات زندگیمو میداد راجب خونواده و اینا بعدم ک دیگه بلاکش کردم.خیلی خلاصه دارم توضیح میدم.بعد یه مدت (حدود یکسال)دوباره آشتی کردیم.فهمیدم ک توی این یکسال خیلی عوض شده و کلا یه آدم دیگه شده.و از اینا بود ک وقتی یکی یه کاری بر خلاف میلش میکرد تماااااااااامممممم انرژیشو میزاشت ک اون آدمو بچزونه تا جایی که توانشو داره و همون موقعا فهمیدم که کلا اکانت فیک زدن و اذیت کردن آدما کارشه و 10 تا اکانت فیک و خط و شماره های مختلف داره و مثلا میگف که اره مثلا یه جایی یه عکسی ازشون گیر میاری بعد با اون با اکانت فیم بش پیام میدی و اینا(دقیقا عین کاری که بام کرده بود)

اینم بگم دقیقا بعد آشتی کردن فهمیدم که تمام ویس های تلگرام تمام عکسا هر اطلاعاتی که از آدما داره رو جمع میکنه و ذخیره میکنه تو لپ تاپش نمیدونم به چ کارش میاد.حتی مکالمه و تماس هایی که با بقیه داره هم ضبط میکنه.قبلا اینجوری نبود.من اگه زودتر میفهمیدم به هیچ عنوان باهاش آشتی نمیکردم.من همین الانم میترسم با این دختر دوباره بهم بزنم چون میدونم که عقده ای میشه باز میاد منو اذیت کنه.به نظرتون چیکار کنم.هر چن یبار یه غیر مستقیم بهش فهموندم اونم گرفت داستان چیه ولی خودشو زد به اون راه.دلم میخواد یه درس ادب بش بدم که دیگه بکشه بیرون از اینکار.چی کنم؟راهنمایی کنین دوستان

تو برو خود را باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😨😨ببخشیدا ولی قشنگ یه کپه ی عقده س .این چه جانوریه دیگه 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
2728

ساعت ۴ صبح و این سوال واقعا مخم نمیکشه کاش این تاپیکو ساعت ۱۰ میزدی

حتی اگ دیدی با شیطان چایی میخورم 👌                          بازم حق نداری قضاوتم کنی . شاید قراره "من" به راه راست بکشونمش ...😊

چه آدم مريضي!!!!

اه اه!

دوستِ شما روانيه.

به نظر من فقط فرار كن!

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
2738

زنگ بزن امین آباد بیان ببرنش متعلق به اونجاست دیگه .فیلم جنایب زیاد دیده لعنتی .مخش هنگ کرده

💝ای ایران ای مرز پر گوهر،ای خاکت سرچشمه هنر .دور از تو اندیشه بدان .پاینده مانی و جاودان💐

وای چه روانی.

هیچی آروم آروم دور شو

یه جوری که خودتم متوجه نشی چطور این همه دور شدی

😑 بهش نگو که میدونی یعنی کاش نمی گفتی

می دونستی نظر افراد مختلف با هم فرق میکنه و این اصلا بد نیست؟ ❤ اهدافم یک: ز... دو: ن......... سه: کاهش وزن تا ۵۷ ❤️ 

میگم چه بلایی میخواد سر شوهر اینده ش بیاره😮

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بعضیا مشکلشون خیلی عمیقه

مث یه خانمی که همش در حال ضبط کردن مکالماته من میدونم و میشناسمش منکه در کل ارتباطمو باهاش قطع کردم،ناگفته نماند یجورایی حس بدی بهش داشتم و دستش برام رو شده.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
2706