2733
2734

حس تنهایی داره خفم می‌کنه ، شما ها شب تا صبح چیکار میکنید وقتی خوابتون نمیبره؟

بچه ها میدونید من خیلی تنهام واقعا دارم عذاب میکشم ، مامان و بابام فوت شدن ، با داداشم که اونم مجرده زندگی میکنیم ، کلا حال دلم دو سه روز بود خیلی خوب بوداا ، اما خیلی رو حرف های اطرافیان و فامیل حساس شدم و وقتی یکی یه حرفی میزنم یه شب تا صبح فکرم درگیره ، یک سری از دوستان بهم پیشنهاد دادن که با یک نفر دوست بشم تا از تنهایی. در بیام ، اما من تا این سن که نوزده سالمه دوست پسر نداشتم و نمیتونم هم دادشته باشم تو ذاتم نیست ☹️ ، اصلا حوصله عشق و عاشقی و شکست عشقی و این چرتا پرتا را ندارم😊

نی نی سایت شده رهایی از تنهایی‌ هام 😢 چه خوبه که هستین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

روح پدر مادرتون شاد

براشون فاتحه میخونم🌷

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2738

عزیزم بهرحال مرد زندگیت رو پیدا میکنی و ازدواج میکنی . منم تو غربت با همسرم زندگی میکنم ، یکماهه همسرم تو آی سی یو بستریه بخاطر کرونا . ببین دیگه چقد تنهام و دارم دق میکنم ، التماس دعا دارم از هر خواهری که میخونه . منم نی نی سایتیها  رو دوست دارم . 

عزیزم یکی دوست پسر یکی دوست ناباب تکراریه ولی میگم خونه خراب کن بخداااا دیروز منو خواهرمو برد یا جای پرت دوراز شهر نزدیک بود سرمونو گوش تا گوش ببرن از روی تنهایی با هرکسی نپر سعی کن هنرای جدید یادبگیری کتاب بخونی و روی خود شناسی بیشتر کار کنی  و یه شغل پیدا کنی که تو این دوره نه دوست خوب هست نه پسر خوب فامیلاتونم اهمیت نده هرجور باشی حرف میزنن دهن همه بازه 

🥀‌‌⃤IF U SEE EVERYTHING beautiful, know that ur drunk
هیچ وقت اجازه نمیدم به خودم ، دیگه تحمل غم ندارم

ببخشید عزیزم

ولی عاشقی یهو اتفاق میفته منتظر اجازه شما نمیمونه

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
عزیزم بهرحال مرد زندگیت رو پیدا میکنی و ازدواج میکنی . منم تو غربت با همسرم زندگی میکنم ، یکماهه همس ...

اگه دوست داشتی یه سر به این تاپیکم بزن💛
https://www.ninisite.com/discussion/topic/5402137/معجزززززه-شد-برامونخداااایااااشکرت
از یه شهید و معجزش گفتم😍😍😍
عکسشون صفحه (۱۳) و زندگینامشونم صفحه(۱) گذاشتم
اگه دوست داشتین بگین آدرس پیج شهید رو که خواهراش براش زدن بهتون بدم

2706