2733
2734
عنوان

بیاید بعد نماز شب براتون دعا کنم

551 بازدید | 144 پست

کامنت بزارید لطفا.اگ لایق باشم دعا میکنم شمام دعا کنید این ماه باردار باشم ناامید نشم

یه منتظر بچه که چندین بااااار امیدوار شده و بعدم ناامید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برا من،مرسی❤

ان شاالله خدا حاجتت رو روا کنه عزیزم

خدایا به حق شهید مقرب درگاهت تا روز میلادش حاجتم رو بده😔یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی بحق اخیک الحسین(ع) بحق مادرت ام البنین بحق حضرت زهرامادرت ب پدرت علی ابن ابی طالی یا ساقی دشت کربلا هر چه سریعتر حالش رو خوب خوب کن

عزیزم خدا قبول کنه .

من یه جور افسردگی گرفتم‌که از هیچی لذت نمیبرم .

خواهش میکنم برام دعا کن  تا از افسردگی برای همیشه امشب نحات پیدا کنم .سمیرا هستم 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
2738

عزیزم انشاالله ک باردار میشی 

برای منم دعا کن اینماه بشم خیلی امید دارم به این ماه

۵/۵/ ۱۴۰۱ گل پسرم دنیا اومد..😍😍😍                                                                                    بالاخره تیکر منم واقعی شد😍۱۷ اسفند معلوم شد فندوقم پسرهستش 👶 ۳۰ آذر صدای ضربان قلب قندوق مامان رو شنیدم🥺 خدایا شکرت ک معجزه کردی برام🙏                              ۱۷ آذر جواب آزمایشم بعد ۳سال انتظار مثبت شد😍😍😍😍😍😍                                                              من منتظر معجزه خدا هستم😁🤗 😍                                      🌹🌹🥰🥰🥰برام دعا کنید🙏                                                      تاریخ شروع انتظار مهر 97 
2706