2737
2734
عنوان

عشقا بیاید دور هم باشیممممم😍

173 بازدید | 42 پست

دوووووووستان بگید که همسرتونو چی صدا میکنید و اسم بچه هاتون چیه😍🥰

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ندارم😁

من همون کاربر الللل سابقم 😁😆😘 یــڪی با مشروب تو فکرخداست یـڪی تو مسجد بفکر زناست یـڪی قمه ب دست تـــو فکر غیرته یـڪی تسبیح ب دست تو فکر شھوته یـڪی ریششو با تیغ زده یـڪی با ریش مردمو تیغ زده جهنمے ک آدماش مـست باشن از دنیایے ک آدماش پست باشن خیلے بهترع...!
2728

هنسرو استر پتو کوکوس نومونیا صداش میکنیم 

بچع هامونو اشریشیاکلی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها من تولد همسرم بلد نیستم کیک خامه یی درست کنم چکار کنم ضایعدنشم یکی یادم بده کیک بلد درست کنم خامه و اینابلد نیستم

پیمانی که باخدا در طوفان بستی در آرامش فراموش نکنید..💙💙💚🧡💛
2738
هنسرو استر پتو کوکوس نومونیا صداش میکنیم  بچع هامونو اشریشیاکلی

وا منم عشقمو همینجوری صدا میکنم،چه جالب😁

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2706