2737
2734

وقتی عصبی میشم یا بد رفتاری میکنم با اطرافیام 😢

دست خودمم نیس بعدش مث خر پشیمون میشم

یا میزنم خودمو ناقص میکنم ..لعنت ب کلاسای مجازی کامپیوتر. و لپ و تاپم ک ندارم ی گوشی از دار و دنیا دارم ک حافظه اش پر شده دیگ جا نداره 😳 پولم ک نداریم دیگ 🤦‍♀️ لعنت ب باعث و بانیش

خلاصه ک اینقدررر عصبی شدم کله خودمو کوبیدم تو دیوار ..باد کرده🤣 مشتم ک دیگ کلا بی حس شده قبلنا ک دستمو با تیغ خط خطی میکردم ...جدیدا اینجوری شده روشم ،🤣

شما هم عصبی میشید همینجوری میشید؟ من در حد مرگ میزنم خودمو 

با دوستام دعوام شد از گروه لفت دادم دوباره برگشتم 🤦‍♀️ خیلی ضایع بازی شد اخییی دوستای گوگولیم 😍🙁 چی میکشن از من 

شماها تو نی نی سایت چی میکشین از من 🙁❤؟؟ 

چه دعایی کنمت بهتر از این؛ خنده ات از ته دل، گریه ات از سر شوق 🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظرم ممکنه اگر این روال ادامه پیدا کنه باعث مشکلات بیشتری برای خودتون و اطرافیانتون بشه

به یه روانشناس ترجیحا یا مشاور خوب مراجعه کنید 

لبخند یادت نره :)
من بدرفتاری میکنم و بعدش عذاب وجدان میگیرم و شرمنده میشم

دقیقاااا مث من 

من یکی واسه خودم شرمنده میشم یکی اطرافیانم😢

2738

تو خیلیم روانت سالمه فقط شرایط برات خوب نیس 

چون تو علم روان شناسی میگ کسایی ک مشک دارن اصلا حتی ب خودشون شک هم نمیکنن

تو خیلیم خوب و مهربون و دوس داشتنی هستی 😌🙃💖💖💖

خداحافظ👋🏻     ■به نی نی یار گفتم یه جوری بترکونه که دیگ هیچوقت برنگردم😇💫🤍

میترسم یه چیزی بگم عصبانی بشی 🤐

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
به نظرم ممکنه اگر این روال ادامه پیدا کنه باعث مشکلات بیشتری برای خودتون و اطرافیانتون بشه به یه رو ...

عزیزم روانشناس رفتم گفت جلسه بعدی با مامانت بیا😥

منم دیگه نرفتم پیشش

نکن تو رو هر کی رو که دوس دادی به یه روانشناس مراجعه کن خواهر منم مثله شما هست خدا لعنت کنه باعثش رو 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2706