2737
2734

منو داداشم دوقلوییم.مثلا من تو اتاق یه آهنگ تو ذهنم هس میرم اتاق تون میبینم داداشم داره همون آهنگو میخونه. یا بعضی وقتا (البته قبل از کرونا) که میرفت بیرون غذا می‌خورد من به مامانم میگفتم الان داره فلان غذا رو میخوره درست هم میگفتم. یا الان که شوهر کردم دوتامون همزمان دلمون برا هم تنگ میشه 

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تلپاتی منو همسرم بهم خیلی قویه..

مثلا دیشب موقع شام داشتم ب فیلم هشتگ فکرمیکردم ک یهو گفت اون چ فیلمیه ک توش رقابتی زندگی میکنن؟!!😬

یا قبل خواب بهش گفتم ب چی فکرمیکنی گف ب دوران نامزدیمون..باورتون میشه منم ب همون فکرمیکردم ک چقدرخوش بودیم!!

کلاازاین تلپاتیا زیاده برامون

حالِ دِلم خوبه چون خُدا باهامه  وگرنه                                 میدونم دَرد از هر طرف دَردِ☘🥀                                             عضو گروه آبی💙وزن اولیه۷۶💙وزن هدف۷۰                             به امیدموفقیت🖐

یه دختر عمه دارم خیلی وقتا که بهش زنگ میزنم میگه یلدااا بخدا الان تو فکرت بودم میخواستم بهت پیام بدم یا زنگ بزنم.خیلی وقتا هم که من تو فکرشم میخوام بهش زنگ بزنم یا پیام بدم میبینم اون یهو بهم زنگ زد یا پیام داد.

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
2738
من خودم نمیفهمم ولی یهو انگارباشوهرم درباره یه موضوع شروع میکنیم همزمان حرف زدن یا مثلا چیزی هوس می ...

دقیقا مث منو همسرم

بعضی وقتی هم زمان ی حرفو میزنیم

یا هم زمان یه اهنگی تو سرمونه

بعد با هم میخونیم

نمیدونم جریان چیه چرا اینجور میشه در عجبم😁😁

منوشوهرم داریییییم،ینی بارها پیش اومده درطول روزکه سر کاره هی میگم برم زنگ بزنم بهش تاگوشی برمیدارم صفحه بازکنم اون زنگ میزنه بعضی وقتااونم تعجب میکنه همیشه اینجوریه

ببین دو نفر کنار هم یا حالا دور از هم تو مجازی اگه اشنا باشن که قیافه همو تصور میکنن اگه غریبه عکس ...

متوجه نشدم

توضیح میدی؟

یعنی حدسی اسمشو میگه همون میشه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
2706