2737
2734
1دوستی اومد گفت ...تاپیکای منو بخونین من دنبال جلب توجهم و نرمال نیستم...دوستان 1نگاهی بندازین به تا ...

نه اتفاقا خوشم اومد از تاپیکاتون

من قبل این که بیام همشون خوندم😶

می دونی زیباترین خط منحنی دنیا چیه🤔؟😇لبخندی که بی اراده رو لب های یک عاشق  😍نقش می بندهتا در نهایت سکوت فریاد بزنهدوستت دارم🥰❤❤❤❤💞    🌺حسبی الله لا اله الا هو علیه توکلت و هو رب العرش العظیم🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی هم چند وقت پیش باهام بد حرف زد 

کلا اینجا همینجوریه

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
من تله پاتی رو زیاد بهش فکر نکردم  ولی گاهی ی چیزایی میاد تو ذهنم نمدونم حس ششمه یا نه مثلا م ...

این همون قدرت ذهن و تله پاتیه

افرادی که تله پاتیشون قوی باشه اصطلاحا میگن مدیوم هستن

میتونن اتفاقا خیلی نزدیکو حس کنن

کاربر قدیمی هستم 
2731
ذهنتونو درگیر نکنین من خودم اینجا بارها قضاوت شدم و دلمو شکستن

من اولین تاپیکه ک خوشم اومد از نفرات توش بدون بحث و تخریب دور هم سرکزم هسیم

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
من روی مغز رییس شوهرم کارکردم🙄🤣 شوهرم یه ماه پیش یه کارمثبتی رو درجهت اهداف شرکت انجام داد.ولی ری ...

چه جوووریییی آخه؟؟؟حس شیشمم داری؟؟؟

با کمک تاپیک لاغری هدفمند باربی میشممم💪وزن اولیه ۷۸ وزن فعلی۶۷/۵😍😍😍
نه اصلا به دل نگرفتم...ولی خب احساس میکنم دوروز تو داغ ترین ها بودیم...احساس تخریب بهم دست داد خخخخخ ...

واقعا رفتیم تو داغ ترین ها😄دقت نکرده بودم

ولی کلا جو نی نی سایت همینه...

کاربر قدیمی هستم 
2738

افرین دقیقا منم 

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
نه اصلا به دل نگرفتم...ولی خب احساس میکنم دوروز تو داغ ترین ها بودیم...احساس تخریب بهم دست داد خخخخخ ...

خب خداروشکر 

براتون مهم نباشه اصلا این حرفا

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
1دوستی اومد گفت ...تاپیکای منو بخونین من دنبال جلب توجهم و نرمال نیستم...دوستان 1نگاهی بندازین به تا ...

تا در مورد رنگ پرسیدی بنفش اومد تو ذهنم.میشه تمرکز کنم و به گنج برسم؟

دیشب گفتم فاطمه جان نفوذیه کسی باور نکرد...نظرتون چیه؟

از کجا متوجه شدی اینو؟

منم همینطور

میگم اگر میخواین هر شب بریم تاپیک اخر یکی از خودمون تا تو داغ ترینا نباشیم

کاربر قدیمی هستم 
2706