2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂فک کردم اون نیمه گمشدمه دیدم خر شرک هم میتونه نیمه دیگه ام باشه هنوز تصمیم نهایی مو نگرفتم

پس تصمیم گیریتو به اخر تاپیک موکول کن😂

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2728
برو بابا تو قیافت میخوره میخوای ایسگام کنی😂

نه بابا 

چرا انقدر ذهنیتتون نصبت به من منفیه😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
یسسس😎🏁🏁🏁🏁🚩🚩🏴‍☠️

عه😂چرا نمیتونم درس حدس بزنم

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2738
😀

تو هم اسفندی؟

ولی خدایی سخته ها اما به نظرم این تاپیکو هر شب ادامه بدین واقعا موثره تواناییمون زیاد میشه با تمری ...

شما آذر ماهی؟

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2706