2737
2734
😪 راجب بیمه و رانندگی و... اگر نیست من دیگه واقعا نظری ندارم

نیس😂😂😂😂😂😂😂توروخدا بازم بگو خوشم اومده😂🤩

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا قران مجید من با اجازتون دیگه رفت زحمت کنم خیلی مزاحم شدم خدافظ😐💔

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
اره جدی حالا کاریه که شده 🤦‍♀️😂😶

شرمنده بازم😂😂😘😘

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2728
اشکال نداره...ادامه بحثمونو بدیم...اون مهمتره

ممنون بله بریم

شرمنده بازم😂😂😘😘

دشمنت عزیزم😘😘😂

مشکلت چی بود؟

راجع به بچه اوردن فکر نمیکنی؟🤔

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2738
مغزم نمیکشه چشام باز نمیشه😳

بوگو دیگع قربون چشا گردت بشم😂😂

اشکال نداره خواهر...مانوور ندیم روش...منم که از پشت کوه نیومدم...مقصرم منم...بگذریم

ممنون بله بریم ادامه بحث

خب کاملا از ادبیاتت معلومه...مشخصه که هستی...

عه چه جالب متوجه نشده بودم تاحالا

ولی نیستمااا

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
دشمنت عزیزم😘😘😂 مشکلت چی بود؟ راجع به بچه اوردن فکر نمیکنی؟🤔

نه قربونت بشم چند روزه  ی تصمیم گرفتم 

2706