2726
چه جوریه

ببین دو نفر کنار هم یا حالا دور از هم تو مجازی

اگه اشنا باشن که قیافه همو تصور میکنن

اگه غریبه عکس میفرستن

بعد فرستنده قیافه گیرنده رو تصور میکنه یا عکسشو میبینه ک خودش در گوشش داره یه اسم دلخواهو میگه

بعد گیرنده انگار میشنوه

من خودم همیشه فرستادنم بهتر بود همه سریع میشنیدن😄ولی تو گرفتن یا من بگیرم بد بود یا بقیه بد میفرستادن

آلیس در سرزمینِ نی نی سایت«کاربری دست دونفره»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تمام دوستانی که تو این تاپیک هستن...بیاین ذهنمون رو بسنجیم...هر کدوم 1 کاربر رو که تو این تاپیکه انتخاب کنیم و اسمش رو بنویسیم بصورت تصادفی...در اخر ببینیم کدومامون تله پاتی داشتیم...جالبه

2728

من روی مغز رییس شوهرم کارکردم🙄🤣

شوهرم یه ماه پیش یه کارمثبتی رو درجهت اهداف شرکت انجام داد.ولی رییسش ب روی خودش نیاورد وشوهرم خ ناراحت شدیه ماه گذشت

منم رفتم رو مغز رییسش گفتم باید ازش تشکرکنی و پاداش بدی بهش..

دقیقا فرداش صداش کرد و بهش پاداش داد و تشکرهم کرد..

قیافه شوهرم🤔😲

من😬😌🤩

نه بابا مگه میشه

بخدا شد.. تمرکز کنی میشه.. خودمم تعجب کردم ولی بعدش شدیدا ایمان اوردم..

یعنی الان یه چیزی میشه شوهرم میگه برو یکم تمرکز کن ..کار من درست پیش بره و خداروشکر همون هم میشه دقیقا😁🤣🤣

من نفهمیدم چی شد؟ اسم کاربر و بنویسیم یا یه اسمی بگیم همینجوری؟

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706