2726
عنوان

طرف عکس خونشومیزاره پز میده

409 بازدید | 9 پست

بخدا تو تاپیکش کلی ادم بودن که دهنشون وا مونده بود خیلی دلشون شکسته بود بعد من اومدم میگم امروز شام دعوت بودیم تو کوچه منتظر شوهرم بودم بچه رو بیاره یه زنه ازم شماره خواس گفتم متاهلم شوهرم رسید و فهمید گفت تو یکاری میکنی چرا ابجیم اینجوزی نبود اخه چند بارم اتفاق افتاده بود میخواستم ازتون راهنمایی بگیرم چی بشوهرم بگم قاتع بشه اخه بعدش بد رفتاری میکنه بعد کاربره  به من میگه پز میدی من چه پزی دادم به پز باشه که تو خدای پزی

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین

بزن دهنش

نوشابا سابقدونم   نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه    پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
توجه کردم تو دست توی بینیتم که میکنی و تاپیک میزنی یه چیز عجیب غ یبی میشه و سریع میری پربازدید 😅🤭

بابا کجاش عجیبه خدایی بخذا نه شاخ دارم نه دم

رمز موفقیت زندگی رو هنوز پیدا نکردم ولی رمز بدبختی اینه که واسه حرفِ آدمایی که تو زندگیتون هیچ نقشی ندارن خودتونو تغییر بدین
توجه کردم تو دست توی بینیتم که میکنی و تاپیک میزنی یه چیز عجیب غریبی میشه و سریع میری پربازدید 😅🤭

😂😂اییی مثال چندش تر نبود 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

خيلي دغدغه مهمي داري عزيزم 

از شدت ازدياد وترافيك خواستگار به ستوه اومدي

عيب نداره حالا بهش فكر نكن غمباد نشه🥴 

١٨ سالته تازه 

مني كه٣٥ سالمه ودوتا بچه دارم  هم همينم ولي در موردش تاپيك نميزنم خخخ 

👻