2726

امشب دوستمو شوهرش خونه ما بودن بعد صحبت شد سر رقصیدن مردا .زندایی شوهرم از دوستم پرسید گفت شوهرت بلده برقصه قشنگ میرقصه منم گفتم اره بابا بلده قشنگ میرقصه بعد دوستم خندید گفت چشماتو بدوز من همینجوری گفتم انگار شوهرش چه گوهیه تازه من دوتا بچه هم دارم بعدا دیدمش چطوری تلافی کنم اروم بشم فک میکنه همه چشمشون دنباله شوهر اینه

چشام سگ داره...ولی از این گوگولی پاکوتاهاست بلد نیست پاچه بگیره🤗🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

باید میگفدی چس چسی گمشو خودت چی هستی ک اون عن اقا باشه🙄

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

شاید شوخی کرده ولی وقتی بهم اطمینان ندارین چ اصراری ب رفت وامده؟؟تازه وسط کرونا

بازم انتقالم منفی شد😭😭😭                                                ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

حرف خاصی  نزده ها .

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)
😓كجايين كه كرونا رو شكست دادين؟

شاید چین باشه قضاوت نکن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2706