1874
1959

امشب دوستمو شوهرش خونه ما بودن بعد صحبت شد سر رقصیدن مردا .زندایی شوهرم از دوستم پرسید گفت شوهرت بلده برقصه قشنگ میرقصه منم گفتم اره بابا بلده قشنگ میرقصه بعد دوستم خندید گفت چشماتو بدوز من همینجوری گفتم انگار شوهرش چه گوهیه تازه من دوتا بچه هم دارم بعدا دیدمش چطوری تلافی کنم اروم بشم فک میکنه همه چشمشون دنباله شوهر اینه

قصه اینجاست که شب بود و هوا ریخت بهم من چنان درد کشیدم که خدا ریخت بهم...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1965

باید میگفدی چس چسی گمشو خودت چی هستی ک اون عن اقا باشه🙄

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

شاید شوخی کرده ولی وقتی بهم اطمینان ندارین چ اصراری ب رفت وامده؟؟تازه وسط کرونا

انتقال جنین دارم،میشه صلوات مهمونم کنید؟😍😍               ادمها همه ماهند!نیمه تاریکشان را به یکدیگر نشان نمیدهند.ادمها همه ماهند😊😊

سری بعد اصن نبینش

اگرم گفت چرا نمیای یا رفت و امدنداری بگو با چشم دوخته ک نمیتونم ببینمتون

من توی عقد باردار شدم قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت و نداره😂 حرفای مردم و بی پولی خیلی خیلی فشار اورد خیلی سختی کشیدیم اما اصلا سقط نشد بعد ازون گفتم حتما ی مصلحتی هست!و با افتخار ب همه گفتم ن گناه کردم ن هوس بوده من مامان شدم  اونم از شوهره شرعی و قانونیم 🌹اصلا هم خجالت نمیکشم کلی هم برای دخترم سیسمونی اماده کردیم و همه با جون و دل عاشق دخترم هستن❣️ مامانم کمکم کرد زودتر جهیزیم کامل شه و غصه نخورم ممنونم از مادر و خاهرم ک عین کوه پشتم بودن❣️دخترکم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم خلاصه دهنت سرویسه😂 خدا ب منی ک گناهکار بودمم و فکر میکردم منو از یاد برده با این بچه نظر لطف کرد  و یه فرشته گزاشت توی دامنم هنوزم باورم نشد ک من مامان شدم ولی وقتی رفتم سونوگرافی یهو ی صدای بولوب بولوب تند پیچید تو اتاق فهمیدم من باید تورو با جون و دل بپذیرم ک امید آوردی ب قلب و روحم💕راستی خاهشا قیافت ب من بره مرسی😐
1967

حرف خاصی  نزده ها .

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

بیخیااال بابا ولش کن الان بعد چند روز پیگیر شی باز فکر میکنه خبریه ،،،، 

فکر مرغ باش که شده ۴۰ تومن 😑

فقط 9 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾
😓كجايين كه كرونا رو شكست دادين؟

شاید چین باشه قضاوت نکن

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
1974
1718