2733
2734
عنوان

چی میشد اگ به رفتگر و دکتر یه اندازه پول میدادن؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 52 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم ی پزشک اینهمه سال درس میخونه دیگه 🙄

خب منظورم دکتر نیست 

اما اینکه همه باهم برابر باشن چ اشکالی داره

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
2731

سکوت میکنم

ANTP_A         زمانی میتونی موفق باشی که جای قلبت با عقل تصمیم بگیری... منطق برات تو اولويت باشه... احساسات هیچ جایی تو تصمیم هایی که میگیری نداشته باشن...شاید مردم بهت بگن قلب نداری... شاید بگن تو چقدر مغروری... ولی بدون اونقدری موفق هستی که حرفاشون ذره ای تاثیر نمیذاره روت....من اینطور تونستم موفق باشم... (حرفام شعار نیست و تماما حقيقت زندگی منه)#تجربه_شخصی.. 

همه ی کارهای مفید قابل احترام و ارزشمند هستند اما واقعا منصفانه نیست درامد همه یکسان باشه . این اسمش عدالت نیست . عدالت یعنی هر چیزی سرجای خودش و به اندازه ی خودش باشه . قبول دارم یه سری شغلا تو دنیای امروز بیش از ارزش و تلاشی که براشون میشه پول میگیرن )مثل بعضی ورزشکارا یا بازیگرا) اما اینکه حقوق همه برابر باشه هم عادلانه نیست

منم که شهر ه ی شهرم به عشق ورزیدن ...
2738
خدایی رفتگرا کارگرا بیشتر زحمت میکشن وقتیم پیر شدن کلی بدن درد میگیرن دکتر فقط واس عمل زحمت میکشه د ...

اخه واقعا زحمت میکشن

حقوق بازنشستگی شون خیلی ناچيزه

اونام خیلی زحمت میکشن 

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
خب منظورم دکتر نیست  اما اینکه همه باهم برابر باشن چ اشکالی داره

خب این خیلی وقتا بی عدالتیه 

همه مساوی ینی بی عدالتی 

چون همه مساوی تلاش نکردن همه مساوی سختی نکشیدن 

رزیدنت پرتلاش جراحی زنان و زایمان👌🏻💪🏻💪🏻💪🏻😎

اگه يه رفتگر كارشو بد انجام بده نهايت نهايتش يه شهر ناپاك ميمونه اونم قابل حل شدنه

اما ايا اشتباه خيلي كوچيك يه دكتر قابل جبرانه؟

تو بخواي زبونم لال يه عزيزاتو ببري دكتر برا يه امر مهم بهترين دكتر پيدا ميكني چون دكتر بعد خدا ضامن جونه آدمه

پس مسئوليتا قاطي نكنيم

اونم دكتري كه كم كم هفت سال درس خونده اونم بهترين سالاي زندگيشو

اخه این درسته ی دکتر بخاطر یه عمل 300 میلیون بگیره بعد ی رفتگر از صبح تا شب تو گرما و سرما کار کنه ...

عزیزم دکتر ریسک بالایی رو متقبل میشه و یه انسان رو میبره زیر تیغ 

البته من حقوق مشخص  دکتر رو موجه میدونم  نه زیر میزهای کلانشون 

همیشه تو زندگیم جای خالی ت رو حس میکنم ....💔 
2706