1989
1955

خب هردو زحمت میکشن

دکتر جون آدم رو نجات میده بواسطه ی علمش

رفتگر هم آدمارو از لجن و کثافت نجات میده به واسطه ی عملش

اخه واقعا در حق رفتگرا ظلم میشه... امروز تو یه کانالی خوندم دلم سوخت 

خب چی میشد رفتگر هم حقوقش اندازه ی دکتر بود

یا یه دکتر حقوقش اندازه ی رفتگر بود

(میشه علمی بگید،، بدون دعوا.. مث ادمای متشخص)؟؟؟؟ 

خرید آنلاین ماهی و میگو جنوب / صید روز را با قیمت مناسب سفارش دهید

یا مثلا بہ کارگر و کارمند    با  بازیگر

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
1983

نظری ندارم با احترام

من صیادمو تو ماهی🐚 می گوییم برای خالی کردن بعضی از کثافتهای مغزمان....                                       نگران گناه های خودت باش،کسی ازت در مورد گناه های من بازخواست نمیکنع...بقول بابام ی نع دور هزار تا اره میگردع🤍.    شما میگین تو ی چی دیگع ای ،ما شمالیا میگیم اگ صد تا یار بَیرم وِلا تو مِ چِش سویی:)......  به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو...🤨واینکع دیگران راجبم چی فک میکنن خارج از محدودع توجهاتمعاز ریاضی متنفرم اما عاشق شمردن پولم👌🏻

شاید حرفم تلخ باشه ولی خب اونی که جون کنده و درس خونده بلاخره ...

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
1984

آره کاش همه از نعمات دنیا به یه مقدار و برابر استفاده میکردن. 

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
دکترا دیگه درس نمیخوندن  چون با بختی کم تر هم همون پول بدست میومد

اخه این درسته ی دکتر بخاطر یه عمل 300 میلیون بگیره

بعد ی رفتگر از صبح تا شب تو گرما و سرما کار کنه عرق بریزه ماهی 2 تومن بهش بدن

آخ گفتی   اگ فاصله طبقاتی از بین میرفت دنیا گلستون میشد    الان دو طبقه هست  طبقه اقازاده و بالا بالا   ی طبقه هم قشر بی پول جامعه    خدایا چرااخه

اللهم صلعلی محمدوآل محمد و عجل فرجهم.برای رسیدن به آرزوم ی صلوات مهمونم میکنی دوست جونم؟
1976

عزيزم دكتر يه عمر رفته درس خونده تخصص گرفته بنظره من اصلا منطقي نيست حقوقش به اندازه شغل ديگه كه يه عمر درس نخونده تلاشي نكرده باشه نه ففط رفتگري 

💙گروهه آبي💙  وزن اوليه ٩٧ وزن فعلي ٧٢.وزن هدف ٦٥ من ميتووووونم💪🏻💪🏻💪🏻💪🏻 تاپيك لاغري بامدادخمار(الهه جونم) 

سکوت میکنم

من یه دخترم... اما....!طرز رفتارم،شخصیتم،علاقه مندیام و....متفاوته و ممکنه به مزاج خیلیا خوش نیاد.اما لازم هست بگم احترام به علایق دیگران نشون دهنده ی فرهنگه پس برای هم ارزش قاعل بشیم💛من دختر قوی هستم‌..قوی تر از اون چیزی که فکرشو میکنی...ضعیف و لوس نیستم...منطق همیشه واسم در اولویته...جز خدا از هیچکس نترسیدم و نخواهمم ترسید...مشکلات واسم معنایی ندارن تا زمانی که با عقل تصمیم میگیرم نه با دل..‌حرفام شعار نیست عین حقیقته....) با افتخار تاجی💙 #ملکام