2726
عنوان

سرم شپش زده... سم کامن ک خیلی قویه بزنم ب موهام چی میشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 13817 بازدید | 71 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برو از داروخانه شامپو مخصوص خودش بگیر بعد موهات کوتاه  کن رنگ کن چندبار هردوهفته ی بار کلا از بین میره.فقط لباس پتو و روبالشی و...هرروز با دمای 60 درجه بشور به مدت دوهفته

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

این کارا چیه! برو داروخونه شامپو شپش بخر. موهاتو کوتاه کن. ملافه متکا ام هروز بشور 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

اخه اگه لا كامن وحشره كش خوب ميشد ك شامپو نمياسختن...تايد هم بزني موهات سفيد ميشه از ما گفتن

اگه چیزی گفتم ک ناراحت شدی... بگو تا دوباره بگم😊😊اگه از من ناراحتی ب عمم فحش بده (همه ازم میپرسن عمه داری اصلا؟ اره دارم بخدا مادر شوهرمه) 

با شامپو  مبتونی اون  شپش های  زنده  رو  از بین ببری

ولی  اگه تخم رو سرتو باشه  باید موهاتو کوتاه  کنی .

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
خانما نریزید سرم ی مشما یا ی روسری بگیر جلوی صورتت بده یکی اسپری کنه برات پنج الی ده دقیقه بمونه بع ...

خدا می‌دونه عوارضش بعدا خدایی نکرده ، چه جوری بروز کنه .

آدم بخدا تعجب می‌کنه 😔😐

⁦♥️⁩⁦♥️⁩
2706