2737
2734
عنوان

حالم خیلی بده ....

363 بازدید | 57 پست

دیگه خسته شدم😭😭😭😭

دیگه واقعا نمیتونم

چرا هیشکی نمیفهمه

من میترسم از جن و...همش فکرمیکنم

از شانسم یهو میبینم ی ادم میگه من خودم دیدم یا ازار اذیت میکنن

من حالم بده خانوادم از ترسم خستن من خودم خستم دیگه تحمل ندارم 😭

پولم ندارم برم پیش روانشناس

اما نمیتونم زندگی کنم😭

برام یه دونه صلوات میفرستی مهربون♥️

توهمشو داری یا میبینی

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معنویت تو بیشتر کن

تا از این فکرا میاد به ذهنت ذکر بگو تا آروم بشی

تا یه مدتی اکثر تاپیکام در مورد سوالات پیش پا افتاده آشپزیه، پیشاپیش ممنون از کسایی که صبورانه منو راهنمایی میکنن 
2738
جن نیس از چی میترسی؟ توکه میترسی هیچ وقت جلو چشم نمیان ادم ببینه دیوونه میشه

بهش بگیم بره آنابل رو ببینه فیلمشو 🤭🤭🤭🤭

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

عزیزم بنظرم سوره فلق و ناس رو بخون. لا حول و لا قوه الا باالله بگو. واقعا ایمان داشته باش که هیچ چیزی نمیتونه به تو اسیب بزنه. قدرت فقط مال خداست. سرت رو هم مشغول کن به این چیزا فکر نکن

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2706