2733
2734
عنوان

دو زوره دخترمو کهنه میکنم

1168 بازدید | 90 پست

از کت و کول افتادم بخدا

الان به حرف مامانم رسیدم میگه شما تو این دوره بچه داری نمیکنید همه چی آسون و راحته ما روزی یک کوه کهنه و لباس باید میشستیم

خدایی دو روزه دخترم پاهاش سوخته مجبور شدم کهنه بذارم تو شرت عینکیش بیچاره شدم

تازه میخواستم دیگه کلا کهنه بذارم تا کم کم از جیش بگیرمش پشیمون شدم

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

میدونی دیگ ایران جای زندگی نیست ..

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وا من از یه ماهگیش تا الان که کم مونده 2 سالش بشه کهنه میبندم فقط شبا باز میزارم تا هوایی بخوره تن تن عوض میکنم هم پماد سوختگی اینا میزنم نمیسوزه

ی‍‌ادم ن‍‌‌می‍‌اد ج‍‌ايي ام‍‌ض‍‌اء داده‍ ب‍‌اش‍‌م کہ‌ ن‍‌ظ‍‌ر ه‍‌مہ‌تون ب‍‌رام م‍‌همہ‌ ...!
2738

عوض پیشرفت داریم پسرفت میکنیم و به گذشته برمیگردیم با این تفاوت که اونموقع امکانات نبود حالا بی پولی و گرونی بیدادمیکنه😔

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

☹چی بگیم.....

من چند وقت پیش چند تا کیسه گرفتم بسته ای ۷۰تقریبا، طلب داشتم از یه داروخانه، الان۲برابر شده.

بچه هامون ، بزودی میرن ! اونا مهمون ما هستن !بزرگترین اکتشاف برای من این بود که فهمیدم فرزندم یک مهمان است در خانه ام  و روزی از خانه ام  می رود.روزها با سرعت عجیبی میگذرد و او به زودی از من جدا می شود...به خودم گفتم: کدام مهمتر است؟ نظم خانه یا این که فرزندم به خوبی از من یاد کند؟کدام مهمتر است؟ خانه یا اخلاق و روحیه و حسن تربیت فرزندم؟چون دانستم که او مهمان خانه من است. این باعث شد اولویتم را تغییر دهم!بعد از این مهمترین چیز نزد من آرامش خاطر من و اوست.... شروع کردم به پیاده کردن نقشه ام، و طبعا مجموعه کمی از قوانین مهم را انتخاب کردم و خود را ملزم به اجرای آنها دانستم و مابقی چیزها را بدون هیچ قید و شرطی رها کردم. از عصبی شدن و داد و فریاد زدن کم کردم و به آرامش رسیدم.از وسواس هایم گذشتم و به خانه ای راضي شدم که مقداری بهم ریخته و نامنظم است و کمی شلختگی در آن به چشم می خورد. اما، فرزندی را تحویل گرفتم که آرامش دارد و از من و خشم هایم نمی نالد و رابطه ای قوی و زیبا بین ما حاکم گشته است.چون می دانم....او مهمان زودگذر خانه من است.                کودک عزیزم ! امیدوارم مهمانی خانه من زیباترین مهمانی زندگیت باشد.😍                                                                       
پس چیه بعضیا هی تاپیک میزنن بچمونو با پارچه بستیم خیلی خوبه اله بله🤕 ازین پوشک های ساده استفاده کن ...

من که از نون شبم میزنم و بچه رو پوشک میکنم

من مشکلم این بود بچم سوخته بود نمیتونستم هیچ پوشکی استفاده کنم براش

یک ساعت یکبار باید عوض میکردم و پماد میزدم براش

ولی خدایی پوشک خیلی گرون شدهههه

من به یک اصلی پایبندم جواب ابلهان خاموشیست 

پوشك چنده هر ماه چند بسته ميخرين

واقعا چرا به جايي رسيديم كه داريم بجاي پيشرفت پسرقت ميكنيم؟

٥ سال پيش هيشكي دغدغه اينو نداشت كه نميتونم پوشك بخرم

بعد الان سال ٢٠٢٠ خانماي ايراني ميخوا مثل ٢٠ سال يش كهنه بيندن🙁🙁🙁

2706