2737
2734
خدا خیرتون بده یکم ذوق و شوق بچه ها رو زیاد میکنید  معلم پسر منکه هیچی نمیگه خودم اینقد ایده ب ...

اصلش هم همینه، آموزش خشک و خالی که کِسِل کننده‌ است اونم تو این شرایط 

دَم شما گرررررمممم، خیلی خوبه 😍🌺😅

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
باور میکنی من قبل از آموزش نشانه ها خونه تکونی کردم گفتم دیگه مشغول درس میشم نمیشه هر روز تمیز کاری ...

خوش بحالت

من اخه یکمم وسواس دارم دوست دارم همیشه همه جا شسته رفته باشه الان میبینم اون طور که میخام نیست اعصابم می ریزه بهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توی صداکشی پسر من خیلی مشکل داره

دقیقا چه مشکلی؟؟ نشانه ها رو نمی تونه جدا سازی کنه و یکی یکی بگه؟ یا کلا نشانه ها رو قاطی میکنه؟ 

نترسم که با دیگری "خـو" کنی                                     تــو با من چه کردی که با " او" کنی... 🙂💔
2731
اصلش هم همینه، آموزش خشک و خالی که کِسِل کننده‌ است اونم تو این شرایط  دَم شما گرررررمممم، خیل ...

خوب بقیه اصلا همکاری نمیکنن

مثلا من از وقتی چند تا نشانه رو یاد گرفت گفتم برای بابا پیام بفرس 

مثلا بابا با سبد بادام آمد 

با همسرم هماهنگ کردم بادام بخره 

درس ن که شد نون براش پختم 

باز به خودشم اجازه دادم درست کنه ازش فیلم گرفتم 

الان براش نقاشی میکشم داستان مینویسه تا حروفی که یاد گرفته 

نابْ باش اَدْا رُ کِ هَمِه بَلَدن👑یه صلوات مهمونم کنید 🙏🙏
خوش بحالت من اخه یکمم وسواس دارم دوست دارم همیشه همه جا شسته رفته باشه الان میبینم اون طور که میخام ...

نه دیگه الان خونه برق نمیزنه در حد ناهار و شام 

هفته ای یبار جارو و گرد گیری وسایل پسرمم که کلا پهنه 🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂

دقیقا چه مشکلی؟؟ نشانه ها رو نمی تونه جدا سازی کنه و یکی یکی بگه؟ یا کلا نشانه ها رو قاطی میکنه؟&nbs ...

افتین صدا کشی رو تا یک جاهایی می که ولی واسه نوشتن مشکل داره و البته چیزی که نوشته نمی تونه بخونه

2738
‏بازی صداکشی رو توضیح میدید؟ بانک کلمات؟؟

من خودم برای بازی صدا کشی  داخل یه برگه یا روی تخته به عنوان مثال می نوشتم اَبر و نشانه های دیگه رو داخل مقواهای دایره ای شکل کوچولو که پشتش مگنت چسبونده بودم و زده بودم به تخته. 

ازشون می خواستم خوب به کلمه نگاه کنن و هر کدوم از نشانه ها رو بفرسته خونه خودش 

البته قبل از همه اینا برای صداکشی براشون داستان تعریف کرده بودم واسه همین وقتی ازشون می پرسیدم، نشانه هامون جدا جدا برن خونه خودشون رو تخت خودشون بخوابن یا همه باهم برن؟؟ 

دیگه سریع می گفتن جدا جدا برن و شروع میکردن به پیذا کردن و برداشتن هر نشانه که کنار همدیگه بچینن

من خودم برای بازی صدا کشی  داخل یه برگه یا روی تخته به عنوان مثال می نوشتم اَبر و نشانه های دیگ ...

منم به پسرم  اینجوری یاد دادم 

آخرش باید صدا بزنیم هر کدوم جدا بره تو اتاق خودش بخواب 

که فهمید همشون از هم جدا میشن به این میگن صدا کشی 

چند ساعت در روز مشخصا باید فارسی رو کار کنیم؟

واقعا بستگی به روحیه و میزان یادگیری کودک داره 

واسه همه نمیشه یه تایم مشخصی رو گفت 

د رو کلا همیشه یادش می ره چیه بعد مثلا میگه آرام می بنویسه آرما

خب شما اول از همه باید برای بچه تون نشانه ها رو کُد گذاری کنین تا یادش نره مثلا برای د بگین همونی که همش گرسنه است و دهنش بازه یا شبیه دهان ماهی می مونه 

یا با همدیگه واسه هر نشانه کاردستی درست کنین 

شایدم بچه شما کسی باشه که از شنیدن شعر خیلی لذت می بره دقیقا ببینین چیو خیلی دوست داره 

همون روش رو برای ثبیت نشانه ها باهاش انجام بدین

بعضیا داستان رو دوست دارن، یه عده شعر، یه عده نقاشی و کاردستی و... ببینین کودک تون چیو خیلی دوست داره و سریع تو ذهنش می مونه

ترکیب ها رو باهاش خیلی خوب کار کنین تا جا به جا ننویسه و موقع دیکته گفتن کلمات رو دوبخش بگین

مثال : کلمه مادَر رو اینجوری بگین ما + دَر 

همچنین واضح باشه صداتون و حواسش فقط به شما باشه 

موقع نوشتن هم تو دلش بخونه و صداکشی کنه چون خیلی مهمه 

خوب بقیه اصلا همکاری نمیکنن مثلا من از وقتی چند تا نشانه رو یاد گرفت گفتم برای بابا پیام بفرس  ...

شما با بچه تون کار کنین، خیلی توجه نداشته باشین 

من اولیایی که خلاقیت به خرج میدن یا کارهایی که میگم رو انجام میدن. فیلم هاشونو تو کانال میذارم برای این که بقیه هم براشون انگیزه ای بشه و یه تکونی به خودشون بدن😅

خب شما اول از همه باید برای بچه تون نشانه ها رو کُد گذاری کنین تا یادش نره مثلا برای د بگین همونی که ...

عزیزم خیلی تشکر می کنم 

میشه به من درخواست دوستی بدید

من بلد نیستم

اگه اشکال نداره گاهی اگه مشکلی بود باهاتون مشورت کنم

2706