2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعضیا اصن انرژی مثبت و مهربونی ازشون میباره ادم نخوادم دوسشون داره 

قبول ندارم.بعضیا یه جوری مهره مار دارن انگار.من میگم انگار عزیز خدا هستن

دیدم که میگم.از بچه تا بزرگ همه نازشونو میکشن.انگار استغفرا... بچه خود خدا هستن

2728

ببین من خودم فکر میکنم ادمیم ک تو فامیلو اینا همه دوسم دارم،اما واقعا نمیشه همه جا عزیز بود، گاهی خیلیا ممکنه از تو بدشون بیاد

اما اگر روابط اجتماعیت بالا باشه، مهربون و تند خو نباشی 

ب خودت احترام بزاری70 درصدش،حله

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈
قبول ندارم.بعضیا یه جوری مهره مار دارن انگار.من میگم انگار عزیز خدا هستن دیدم که میگم.از بچه تا بزر ...

ینی از رفتار و اخلاث خودشون نیست؟ ب نظر من رفتار و سیاست ادمم تاثیرگذاره

دیدی عکسای قدیمیتو نگاه میکنی و میگی چقدر داغون بودم و …الانم داغونی فقط زمان میبره بفهمی:)))))دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂‏‏من وقتی یه کار خوب میکنممامانم میگه:فدات بشم که عین خودمی...حالا کافیه یه کار اشتباه بکنم با دادو بیداد میگه: دست خودت نیس که به طایفه بابات رفتی😶🥴
ببین من خودم فکر میکنم ادمیم ک تو فامیلو اینا همه دوسم دارم،اما واقعا نمیشه همه جا عزیز بود، گاهی خی ...

اینم هست 

ولی بعضیا یه جورین 

انگار به قول اون کاربر گل خدا عزیزشون کرده🥀

زندگی خیلی نامرده 
جوون 😁

ولی دلیلشو منم نمیدونم 

ی نفرو میشناسم ببین کل خانوادش ازش مگنفرن ھر خراب کاری ای بگی کردہ 

بعد مردم عاشقشن 

ھمینجوری تو جمع طرف صحبت ھمہ است ھمہ مخاطب قرار میدنش 

دوستم میگہ مھرہ ی مار دارہ😂

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚
2706