1874
1955

خدا خاسته

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

1983
1967

نمیدونم کہ بیا از اطرافیانم بپرس😁

خدایا !                                                                    ھمین افتخار مرا بس کہ بندہ ی توام!                          و ھمین عزت مرا بس تو خدای منی!                            خدایا!تو ھمانی کہ من میخواھم!                                مرا ھمان کن کہ تو میخواھی!💚

بعضیا اصن انرژی مثبت و مهربونی ازشون میباره ادم نخوادم دوسشون داره 

مامانم جدیدا هر غذایی ک میمونه تو یخچال سیب زمینی سرخ میکنه کنارش ک بخوریمش،داره از نقطه ضعفمون سواستفاده میکنه😐دیشب وسط ویدیو کال مامان یکی از بچه ها داد زد گفت اون عنا رو ولشون کن پاشو بیا شام قیافه ما عنا دیدنی بود تو اون لحظه 😂😂ما تو خونمون سالاد الویه درست میکنیم تا ی هفته صب ظهر شب همونو میخوردیم😂دیگه آخراش میرسید لای درزای دیوارارو میگرفتیم😑😂مامان من اگه دکتر پزشک قانونی بود علت نصف مرگ و میر  ها رو "چون شب هادیر خوابیده " اعلام می کرد و نصف دیگه هم " از بس سرش تو گوشی بوده "🥴😂

شانس دارن کاری هم نکنن بازم عزیزن

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
8
بعضیا اصن انرژی مثبت و مهربونی ازشون میباره ادم نخوادم دوسشون داره 

قبول ندارم.بعضیا یه جوری مهره مار دارن انگار.من میگم انگار عزیز خدا هستن

دیدم که میگم.از بچه تا بزرگ همه نازشونو میکشن.انگار استغفرا... بچه خود خدا هستن

ببین من خودم فکر میکنم ادمیم ک تو فامیلو اینا همه دوسم دارم،اما واقعا نمیشه همه جا عزیز بود، گاهی خیلیا ممکنه از تو بدشون بیاد

اما اگر روابط اجتماعیت بالا باشه، مهربون و تند خو نباشی 

ب خودت احترام بزاری70 درصدش،حله

Make beautiful your inside esprit, that be same your inside and outside personality 🌈Student psychology🌈