2737
2734
عنوان

اه تاپیک زن صیغه ایی چیشد؟

1250 بازدید | 54 پست

داشتم با هیجان میخوندم 😫صفحه ۳ بودم بگید چیشد  چ فشایی بهم دادید🥺🙁

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

واقعا یه سوال برام پیش اومده، چرا همه میگیم مقصر فقط مردا هستن؟؟ چرا نمیگیم همجنس های خودمون چرا با مرد زن دار رابطه برقرار می‌کنند؟ چرا نمیگیم چرا ما خانم ها دشمن خونی هم شدیم؟ سه روز پیش رفته بودم بوستان جنگلی نزدیک منزل پیاده روی با ماسک بودم و  رعایت میکنم ضمن اینکه محیط هم بازه، یه خانم با همسرش و فرزندش اونجا بودن دوتا خانم با لوندی رد شدن و سیگار به دست به مرد چشمک زدن... خدا شاهده لباساشون جوری بود که منه دختر هم نگاهشون کردم ناخوداگاه. شوهر اون خانم نگاه می‌کرد و اون دوتا هم با لوندی و ناز و لبخند نگاه میکردن. همسرش متوجه شد به شوهرش تذکر داد. اون دوتا دختر هم رفتن بعد یه ربع برگشتن. آقاهه این دفعه تا اون دوتا خانم و دید پشتشو کرد بهشون اونا هم از قصد اومدن از جلوی اونا رد شدن و با ناز به مرد گفتن فندک داری. اون خانم واقعا حالش بد شد و تفریحشون خراب شد. اصلا آقایون بد و هیز. چرا یه خانم باید انقدر کم ارزش باشه که بره رو آشیونه ی همجنس خودش خراب بشه؟! 

فقط اون عوضی هایی که اون وسط میومدن حمایت میکردن....حالم بهم خورد از اینکه هم جنسم هستن...خاک تو سرشون...البته حیف اون خاک

باید از سمت خدا معجزه نازل بشود...                                          تا دلم باز دلم باز دلم دل بشود...                                            
تعطیل شد  هرزه ی عوضی... دلم می‌خواست خفه ش کنم

اره میدونم خودش بود نه؟

خواهشا منو تو تاپیکای دعوا تگ کنید دعوا دوس دارم😁  خیلی نا مردین مرسی انقدر تگم کردین 😒💔                                        
2738

فحشم موند رو دلم اه نوستم بودم وقتی توانایی تن فروشی دارن حتما توانایی کار کردنم دارن پس نگو بی سرپرست  

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃

وسط تاپیک یه احمق دیگه هم داشت ازش دفاع میکرد 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
2706