2733
2734
عنوان

برآمدگی سینه

600 بازدید | 21 پست

سلام.من یه مدتیه بالایِ سینه سمته راستم یه برآمدگی بوجود اومده امروز رفتم دکتر سونوگرافی نوشت و گفت که هیچ چیزه غیر عادیی نیست و همه چی نرماله.

کسی بوده اینطوری باشه؟بنظرتون چی میتونه باشه؟

دکتر برام ویتامین e و b نوشته و گفته دو ماه دیگه دوباره بیا.بنظرتون یه دکتره دیگه هم‌برم؟

بنظرم نگران نباش داروت رو بخور ۲ ماه دیگه برو ببین چی میگه. اون موقع اگر خواستی یه دکتر دیگه هم سر بزن. اخه دیگه سونوگرافی کرده دیگه چیزی نبوده خداروشکر

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

به نظر منم دارو بخور فعلا عزیزم

تو را دارم و داراے جہانم🖤تموم آرزوم اینہ برم حرم دلم واشہ بگم دستت درست آقا دیگہ دستم تو دستاشہ  تعریف من از عشق ہمان بود کہ گفتم؛ در بند کسے باش کہ در بند حسین است🤞🏻یه صلوات مهمونم می‌کنی مهربون؟؟  اللهم عجل لولیک الفرج 🕊️
واسه منم هست حدود هفده سال پیش فهمیدم  رفتم گفت غده های چربیه  باز امسال  رفتم نوشت چ ...

آره به منم گفت اگه غده چربی باشه تا زمانی که درد نداری نیاری به تخلیه و اینا نیس.ولی بعده سونو غده چربی هم نبود.نمیدونم دیگه چیه

2738
منم وقتی فشار میدم سینمو ی چیزایی حس میکنم ولی خب سینه بیشتر بافتش از چربیه احتمالا طبیعیه و غد ...

آره اونارو هم معاینه کرد و گفت طبیعیه ولی من بالای سینم هست و کاملا برآمدگیش مشخصه

آره اونارو هم معاینه کرد و گفت طبیعیه ولی من بالای سینم هست و کاملا برآمدگیش مشخصه

اها اونا رو نمیدونم برا من تو سینمه ک غدد چربی باید باشه 

ولی نگران نباش انشاا... که چیزی نیس تازه تو دکترم رفتی دیگه نگران چی هسی 

آره خداروشکر.اما خب میگم بالاخره یه چیزی هست دیگه 

نه اصلا اینطور فکرنکن. نهایتا برای اینکه خیالت راحت شه الان تو این سایت‌ها که میتونی با پزشک مشاوره آنلاین بگیری جواب سونو رو برای یک متخصص زنان دیگه هم بفرست‌. دکتر ساینا، پزشکت و ...

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
2706