2726
عنوان

خاك بر سر شوهرِنفهمممممممم😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 7651 بازدید | 292 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه بخیلی استارتر .. قلبت رو صاف کن ‌.. خداروشکر کن سالمی میتونی تمیز کنی .. .. بیچاره شوهرت با غرغرهات چطوری سر میکنه 

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

وسواس فکری یا افسردگی دارید فکر کنم

کاربر سال ۹۸ عسدم!منتهی بخاطر بحث هایی که پیش اومد پنج تا کاربریمو از دس دادم!😐 لحن و گفتار منُ رفتار و شخصیت طرف مقابل مشخص میکنه ! خداحافظ نی نی سایت:) 1400/5/26 بابای.
2728

عزیزم می‌دونم خیلی تحت فشاری بچت کوچیکه اذیت می‌کنه مردا هم ک الحمدلله تو این چیزا اصلا درک ندارن و کمک نمیکنن

ولی انقد ب خودت سخت نگیر تنها کسی ک این وسط اذیت میشه خودتی باور کن الان شوهرت تخت گرفته خوابیده 

تو اینجا داری حرص میخوری 

بیخیال حرص و جوش خوب نیس 

ممنون میشم برای سلامتی و شفای دخترم یه حمد بخونید امیدوارم لبتون همیشه خندون باشه ⁦❤️⁩🙏
تهش یه جاروبرقی کشیدن بود، الان هم خودتو از چشم شوهرت انداختی هم کلی بد وبیراه به اونا گفتی، آخرش اع ...

دعاكنيد از شرشون خلاص شم همشون نفهمن مشكل من اينه ب من ارزش نميده اون كلوچه خيلي مهم بود دختريه نكبت بخوره پخش كنه

بشین یه نفس عمیق بکش واقعا چیز فاجعه ای نبوده.. احتمالا به خاطر بچه داری اعصابت ضعیف شده عزیزم بی خی ...

نه اين شوهر نفهم منو حرص ميده اون كه ميدونه من ازصبح كاركردم حالا اون زهرمارو نميگفت بده به دختره نميشد

2706