1874
1959
عنوان

نی نی سایت تاپیکمو قفل کرد!!!!+ عکس

28412 بازدید | 377 پست

اگر خطایی از من سر زده، عذر خواهم😫

https://uupload.ir/files/f4vs_screenshot_۲۰۲۰۱۱۲۴-۰۱۰۱۲۱.png

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری

عکس چی گذاشتی اونجا ؟بزار ماهم ببینیم بعد پاک کن

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

بیین تو پیاما داره دعوا میکنه

🍑من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن  آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا🍑اینقد نگو دلم هلو خواست🍑😁بر خلاف بقیه من دوستم دارم لایکم کنید😁⁦❤️⁩ تنبلی تخمدان و موهای زائد و چاقی همشون خرن سلامتی روزی که نباش😔⁦☹️⁩😒حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..
1965
من اومدم بگم ازش اخاذی کن تاپیکت قفل بود😂😂😂

قبلا یه بار کردم.

۲میلیون😁

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری
عکس چی گذاشتی اونجا ؟بزار ماهم ببینیم بعد پاک کن

عکس چت بود. منتها عکس شوهرم پروفایلش بود

1967
جدی دوتومن بهت داد🤔🤔🤔🤔

به من نه

به خانومه 

گفت پول بریز به کارتم که بتونم بهت اعتماد کنم. اینم ریخت احمق. 

اونم بلاکش کرد.

خانومه= خودم

بزار منم ببینم🙏🙏🙏 آخه همه گفتن به قیافش نمیخوره

اگر عشق در زندگی ات باشد...جای خالی خیلی چیزها برایت پُر میشود...اما اگر عشق نباشد...مهم نیست در زندگی ات چه چیزهایی داشته باشی...هرچه داشته باشی باز هم چیزی کم داری...
1974

الان دوباره تاپیک زدی میترکوننت قفل کن

فقط 8 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه حاجتام صلوات بفرستید🥺💚💛💚 کاربری۲۸۴۹۵۰۴۷۳😑🤨🌸هرچی خدا بخواد...خدا که بد نمیخواد😇💛🌸متاهل و البته متعهد👑💍تیکر رسیدن به خواسته هام♻️🙏🏻در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم...لطف انچه تو اندیشی،حکم انچه تو فرمایی🙌🏻🌊«لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ»؛
خوب شماره ها و عکس پروفایلو مخدوش کن چتا رو بذار

همین کارو می کنم

1718