2737
2734
عنوان

تاحالا خدا باهاتون حرف زده؟!

998 بازدید | 79 پست

یه دوستی تعریف می‌کرد که وقتی با همسرش تصمیم گرفتن بچه دار بشن رفتن مشهد. 

توی صحن حرم دوستم نماز میخونه و توسل میکنه به امام رضا ع و شروع به صحبت میکنه مثل همه ی زائر ها و نیتش هم بچه ی صالح بوده 

یدفعه یه دختر بچه میاد بهش یه عروسک خرگوش دخترونه میده، میگه اینو مادرم درست میکنه 

دوستمم ازش میخره که دستشو رد نکنه 

همونجا ته دلش انگار بهش الهام. میشه که بچش دختره... 

سال بعدش یه دختر باردار بود...😍 

خیلی جالبه نه؟! 😃😃

گفتم اگه شما هم توی حرم معصومین ازین الهامات داشتید اینجا بنویسید بخونیم

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

فعلا که می‌خوام به عشقم برسم ولی نمیشه 

شما از طرف من به امام رضا بگو شاید قبول کرد گل

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

عزیزم منم مشهدم خدا کنه همچین اتفاقی برام بیفته🥺

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
2738
عزیزم منم مشهدم خدا کنه همچین اتفاقی برام بیفته🥺

ان شاء الله ❤️ 

من فکر میکنم همیشه یه الهاماتی اتفاق میافته منتهی یادمون میره یا دقت نمی‌کنیم تو دلمون چی میگذره

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
فعلا که می‌خوام به عشقم برسم ولی نمیشه  شما از طرف من به امام رضا بگو شاید قبول کرد گل

چرا نمیشه؟ 

منم همین شرایط دارم ولی جدی میخوام حرف بزنم با خانوادم 

ایشالله ک درست میشه😍

آموزش مجازی نقاشی 💚ایدی تلگرام 👇🏻naghashi1400 سفارش ((طراحی چهره)) قبول میشه👩‍🎨😙
میدونم خیلی ربط نداره ولی من یه شب خواب حرم امام رضا رو دیدم فرداش هم شهادت امام رضا بود خودمم نمید ...

نظر منو اگه بخوای میگم هیچ چیزی توی این عالم تصادفی نیست

خیلی دلتنگ حرم آقا امام رضام😭😭😭😭

منم 

خیلی زیاد

من 30سالم بود كه بهد از ٦سال اقدام به بارداري كردم ،البته من و همسرم قبلش يه چله سفت و سخت داشتيم و بعد اقدام كرديم ،خيلي تسترس داشتم دائم در حال دذكر و دعا بودم كه همون ماه اول باردار بشم ،يه روز كه تو اتاق نشسته بودم يه لحظه يكي در كوشم گفت نكران نباش بارداري ،قشنك نفسش و رو كوشم حس كردم ،صداي يه زن بود و بعد از اون يه ارامش عجيبي پيدا كردم كه اصلا فكر من ديگه سمت بارداري نميرفت ,و همون ماه اول باردار شدم 

زمانی که باردار بودم سنو غربال گری. که رفتم دکتر گفت بچه ات باید سقط بشه توی سنو معلوم بود که یه غده پشت گردنشه که دکتر گفت اگه به دنیا بیاد کاملا فلجه...خلاصه برادر شوهرم گفت بیاین مشهد اینجا سونوی خوب هست... توی راه با خدا حرف زدم و از امام رضا خواستم سالم باشه...باورت نمیشه رفتم سونو گفت نه خانم هیچی پشت گردنش نیست کاملا سالمه...خو دکتر تعجب کرده بود دکترای دیگه ام رفت آورد.اونم گفت هیچی نیست....بازم چند روز دیگه رفتم سونو بازم هیچی نبود...الان پسرم سه سالشه و سالم.

خدایا آرزوم خونه دار شدنه امشب که شب آرزوهاست منو به آرزوم برسون.....آمین.باور کن آنقدر ها هم سخت نیست فهمیدن اینکه بعضی ها می آیندکه نمانندنباشندنبینندو تــو اگر تمامی دنیا را هم حتی به پایشان بریزی آنها تمامی بهانه های دنیا را جمع می کنندتا از بین آنها بهانه ای پیدا کنند که بروند دور شوند.که نمانند اصلا پس به دلت بسپار وقتی از خستگی های روزگار پناه بردی به هر کسی لااقل خوب فکر کن ببین از سر علاقه آمده، یا از سر … !تا دنیایت پر نشود از دوست داشتن هایِ پر بغض که دمار از روزگارت درآورد !

وای چ جالب 

ی بار تو هییت ی دختر سه ساله بهم شکلات میده بعد مامانش میاد ببرتش میگه این به هیچ کسی خوراکیاشو نمیده تعجب کردم ب شما داد 

و یه یک رب بعد یه پسر باز میاد بهم شکلات میده اونم سه چار ساله 

😑😑

اون موقع اوایل ازدواج بود. الان ی پسر و ی دختر دارم 

جالبه شب خانم رقیه هم بود 😢😢اصن ب بچه فکر نمیکردما تازه میترسیدم از زایمان اینا 

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2706