2733
2734
عنوان

بیاین قضاوت کنین حق با منه یا دوستم

363 بازدید | 17 پست

یه دوستی دارم که اسمش ساراس از‌هز نظر بهترینه و جذابترین و من شدیدا دوسش دارم یجورایی الگوی منه

بهش گفتم ضعف تو اینه که مهربونی این باعث میشه کمتر خودتو ببینی و نمیتونی قید هرکسیو بزنی و این ینی ضعف ینی اسیب پذیر بودن

گفت اگه من یا نیلی نباشیم میتونی کنار بیای

گفتم نه

گفت پس من ساراها و نیلی های بیشتری دارم😕

این قضیه مال یماه پیشه هنوزم فکرم درگیرشه که حرف من درسته یا اون؟؟؟؟

من‌ادمیم که قلب ندارم حداقل سعی میکنم قلبی نداشته باشم ولی اون خیلی خوش قلبه

خب تصمیم من درسته یا اون😕

تعداد رای : 27
نظرسنجی
من
6
22%
اون
21
77%
🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍

ینی چی که قلب نداری 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم دوستت چی گفته

نیلی کیه

چه ربطی به شما دو تا داره؟

کرونا اگه فقط یک خوبی داشت این بود که همه بفهمن جواب امر به معروف《به تو چه ؟》نیست. بفهمن آلودگی یک نفر به همه ربط داره👌🙄تعجب میکنید چرا بعضی از اونهایی که میگفتن به خاطر کرونا نمازجمعه ها باید تعطیل و قم قرنطینه بشه، الان خودشون گله ای راه افتادن رفتن شمال یا جنوب؟بابا لیدرهای اینها همون عاریایی هایی هستن ک واسه مراسم اربعین و حج به ما میگفتن عرب پرست،بعد خودشون به خاطر یه مشت دلار رفتن عربستان دیکتاتور وکودک کش،پاچه خواری شاهزاده های سعودی رو کردن و اونجا همه ترانه ای خوندن غیر از خلیج فارس!😏😷دعای غریق که امام صادق(ع)برای نجات از فتنه های اخرالزمان سفارش کرده اند:"یا الله و یا رحمن و یا رحیم، یا مقلب القلوب، ثبت قلبی علی دینک"🙏🙏 دوست من، دعای عظم البلا و دعای یا من تحل و دعای عهد با توجه به معانی فراموشمون نشه⚠🙏اگر نماز قضا بشه میشه جبران کرد، اگر روزه قضا بشه میشه جبران کرد ولی اگر ولایت قضا بشه نمیشه جبران کرد😔یکباردرسقیفه قضاشد،حضرت زهرا(س) را شهید کردند😢یکباردرصفین قضا شد،حضرت علی (ع) را شهید کردند😢امام حسن شهید شدند😢 تا "مردم بفهمند" نمی شود به پیمان صلح معاویه اعتماد کرد؛ امام حسین شهید شدند😢تا "مردم بفهمند" یزید ظالم است،یک تاریخ هزینه شد تا یه عده دیرفهم بفهمند! در حالی که میشد فقط با گوش کردن به "ولی‌خدا" هزینه نداد⚠️😔سلیمانی یک فرد نیست،یک مکتب است❤ شهید سلیمانی برای دشمن خطرناک تر از سردار سلیمانی است👊✌#مکتب_سلیمانی📚🕯🚩#انتقام سخت👊💣#مرگ_بر_آمریکا✊👊الا حزب الله هم الغالبون
2728

سارا ؟ نیلی؟ ساراها و نیلی های بیشتر؟ تو قلب نداری!!!🤔🙄😏

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 
2738
متاسفانه منم تا حدودی مثل شمام.به شدت وابسته دوستمم.از امضاتون هم معلومه.اینجا دوستتون حرف بدی زده و ...

نه اتفاقا اون میگه بعضی ادما ارزش توجه و مهربونی دارن 

اما من میگم گور‌پدر هرکسی جز‌خود ادم چون یروزی همه میشن دشمن ادم

اما کقت وقتی نمیتونی قید منو نیلی زو بزنی پس چیزی ثه میخای باشی نیستی

جوابی نداشتم بدم واقعا

🖤 Nili ❤ Nili 💛 Nili 💖 Sara 💜 Nili 💚 Nili 💙 Nili 🤍
فازشون خیلی سنگینه به ما نمیخوره😄

هر چی میگم از موتوری جنس نگیرین هیشکی گوش نمیده🙄😁

مامان‌‌‌‌ ۲ تا پسر ناز ، رادین و رادمهر ، خدایا دوستت دارم واسه هر چی که بخشیدی ... اگه امضامو خوندی لطفا" یه صلوات واسه شادی روح بابام بفرست ... 

دوتا دختر تو دانشگاه میشناختم همینجوری بودن خیلی وابسته هم انگار دوست دختر دوست پسرن بعدا کاشف شدیم همجنس گران شمام همینجوری این استارتر؟

شبنم از قبیله باران سابق هستم 
2706