2726
عنوان

کدبانوهای نمونه بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 256 بازدید | 44 پست

انواع آشششش بپز

سوپ خامه بپز

سوپ شیر بپز

حلیم با گوشت بپز

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی دوستم😘

بازم‌میخوای؟

من ماکارونی و لوبیا پلو و هرچیو بتونم با سویا میپزم خیلیمممم عالی میشه😋

پسرم ماه 🌛شب تارم دخترم ستاره ⭐ درخشانم.خدایا ممنون🤲 بخاطر دسته گل هایی 🌹🌹که به امانت سپردی دستم.امیررضا و بارانم دوستتون دارم❤❤❤
بازم‌میخوای؟ من ماکارونی و لوبیا پلو و هرچیو بتونم با سویا میپزم خیلیمممم عالی میشه😋

نکن دوستی، سویا تراریختست

گوشت بگیر، تو هر وعده کم بریز ولی سویا نه

واسه شوهرتم سویا خوب نیس، باعث مشکلات هورمونی میشه

مثلا سیب زمینی نگینی سرخ کن تو مواد واویشکا که حجمش زیاد بشه ولی سویا نه

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
2728
نکن دوستی، سویا تراریختست گوشت بگیر، تو هر وعده کم بریز ولی سویا نه واسه شوهرتم سویا خوب نیس، باعث ...

آخه دکترم گفت سویا گیاهیه و خوبه طلا☹

نه دوسی تراریختست سویا ی خوب به ما نمیدن که😞😞😞

چیمون خوبه که😔

فسنجون بذار با گوشت قلقلی یا خورشتی 

چلو گوشت

کباب تابه ای 

کوبیده

سماق پلو

لوبیا پلو

ماهی شکم پر

عدس پلو 

قیمه 

قرمه 

شیر برنج😜

رشته پلو 

باقالی پلو با ماهی

ماهی یا ماهی دودی با برنج

تن ماهی با برنج 

ماکارونی

آبگوشت

پلو سیب زمینی 

استانبولی

خورشت بامیه

اینا رو من برا ناهار ترجیح میدم 

واسه شامم 

فلافل،کوکو سبزی،کوکو سیب زمینی ،عدسی ،خوراک لوبیا،کوفته ،دلمه برگ ،دلمه فلفل ،الویه ،پوره سیب زمینی با پیاز داغ ،بادمجون شکم پاره،سیب زمینی سرخ شده ،املت،املت گوشت ،املت بادمجون،املت سیب زمینی ،املت قارچ،آش دوغ ،آش رشته ،انواع سوپ،کشک بادمجون

یه وقتایی هست من برا شام هر چی سرخ کردنی داشته باشیم سرخ میکنم مخلوط میکنم مثلا سیب زمینی نگینی و پیاز داغ و گوشت،بادمجون و گوجه و کدو و سیب زمینی و پیاز ،مرغ ریش شده و سیب زمینی و فلفل دلمه و سیر و گوجه و پیاز ،قارچ و سیب زمینی و پیاز و گوجه،

حالا یه وقت اگه تو این یکماه مرغ خریدی 😂

زرشک پلو باقالی پلو شوید پلو با مرغ،فسنجون،فیله سخاری یا کبابی،مرصع پلو ،مرغ ترش

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃

برا صبونه حلیم ،حلوا ،فرنی ،کاچی ،عدسی ،پوره سیب زمینی ،سیب زمینی تنوری ،کله پاچه ،سیرابی،تخم مرغ ابپز یا نیمرو ،املت،نون و پنیر و گردو،کره و مربا ،کره محلی و عسل

من خودم قبلا عین تو بودم ک ناهار چی بذارم شام چی بپزم اما الان قبل از خواب ب ناهارو شامی ک روز بعد قراره بپزم فک میکنم و حبوباتشو خیس میکنم و گوشتشو از فریز درمیارم میزارم تو یخچال تا فردا یخش باز شه دیگه فردا درگیر نمیشم چی بپزم تو یه حرکت دست ب کار میشم غذارو بار میزارم 

یه سوال از آش دندونی دارم حبوبات و که می‌پذیم آبشونو دور میریزیم یا درنهایت آب همرو باهم قاطی کنیم؟؟ ...

اول نفخ همشونو بگیر از شب قبل بزار تو اب نفخشون بره بعد باهم بپزشون

من خودم قبلا عین تو بودم ک ناهار چی بذارم شام چی بپزم اما الان قبل از خواب ب ناهارو شامی ک روز بعد ق ...

یهو ببینی یه چی میخوای درست کنی ولی یچیشو تو خونه نداری تو مخه

گفتم اینجور خرید کردنم رو هم مدیریت کنم

مرسی دوس خوشگلم

زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست... 💖💖
یهو ببینی یه چی میخوای درست کنی ولی یچیشو تو خونه نداری تو مخه گفتم اینجور خرید کردنم رو هم مدیریت ...

درسته عزیزم آفرین😉

2706