2726
عنوان

بورس .....عزیزان متخصص🙏

186 بازدید | 10 پست

اگر ۲۰۰ میلیون دست یه ادم وارد بدیم که برامون تو بورس کار کنه......بعد یک سال چقدر سود داره؟

ممنون که وقت میذارید

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جوابش مشخص نیس

معلوم نیس چه سهمایی میخره ومیفروشه

بعد یه سال که میخواین پولتونو بگیرین مشخص میشه

کل دنیا یه طرف،عشق من یه طرف😊                          همسرعزیزم تو بهترین اتفاق زندگیمی،تا روز آخر عمرم عاشقانه میپرستمت،کاش همه ی مردهای دنیا مثل توبودند،دنیا بهشت میشد،جان ودلم فدای تو❤تیکر عروسیمه 😊😊
2728
بستگی به اون آدم متخصص و روند رشد بازار بورس داره.نمیشه مقدار دقیقی گفت.

امکان داره دو برابر بشه

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤

تویه گروهی هستم میگه ۵۰۰ میلیون تو پرتفو خودتون رو پرتفوی خود شخص کار میکنیم .خوشبحال اونایی که بهشون میدن چون واقعا کاربلدن هرسهمی معرفی کردن مثبت میشد

کاش کسی می امدُ غم را از دل اهالی زمین برمیداشت
امکان داره دو برابر بشه

ببین بیا توی تلگرام گروه تبسا خودم ادمینم ولی واقعا بحث تبلیغ نیست ی ادمین داریم علی اقا کارشون بی نظیره هر سوالی داری بپرس ازشون خواسی چند روز خواننده خاموش باش ببینی نظر بقیه اعضا چیه ....