2733
2734
عنوان

به دل نشستن خواستگار مهمه ؟

2230 بازدید | 164 پست

همیشه از خدا میخواستم کسی رو سر راه زندگیم بزاره که با وجود عیب هایی که دو طرف داریم به دل هم بشینیم طوری که عیب ها رو نیبینیم چون بالاخره هیچ کس کامل نیس ، الان یه خواستگار برام اومده که خیلی به دل خونوادم و خودم نشسته طوری که بابام همش پیگیرشه 😂 منم همینطور بدجور تو دلشون جا شدم جوری ک تا چایی دادم به باباش گف تمومه کلی هم زنگ زدن خبر بگیرن . پسره هم خیلی با شخصیت بنظر میرسید حتی خجالت میکشید سرشو بلند کنه منو نگاه کنه 😂 خونه و ماشینم داره و زرنگه

ولی حداقل ۱۰ سالی ازم بزرگتره (قیافش نشون نمیده ها) اما فکرمو درگیر کرده . ببخشید زیاد حرفیدم اما نظر شما چیه ؟؟؟

اره به دل نشستن خیلی خوبه😍

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مبارکه

هر وقت بخاطر حرف درستی که زدی، بهت گفتن اراذل اوباش آیه ی 27 سوره ی هود رو بخون که به حضرت نوح (ع) گفتن :"..... وَمَا نَرَاكَ اتَّبَعَكَ إِلَّا الَّذِينَ هُمْ أَرَاذِلُنَا بَادِيَ الرَّأْيِ وَمَا نَرَىٰ لَكُمْ عَلَيْنَا مِنْ فَضْلٍ بَلْ نَظُنُّكُمْ كَاذِبِينَ"----->.... ما کسایی که از تو تبعیت کردن رو جزو اراذل (انسان های پست) میدونیم و شما برتری نسبت به ما ندارید بلکه فکر می‌کنیم دروغگو هستید 🌹🐤شش ماهم که بود مادرم بخاطر شغلش مجبور شد منو بذاره مهد کودک، برای همین خانه داری رو انتخاب کردم💛 💐خدای مجازی همون خدای دنیای حقیقی هست منتهی کسایی که یه عمری بخاطر حرف مردم خوب بودن اینجا که ناشناس میشن تمام پرده های حیا رو میدَرَند.... 💐صبر اینه که توی سختی از حالت پیش مردم شکایت نکنی،خدا بدش میاد لیسانس دارم و مطالعه میکنم ولی خانه دار بودن رو انتخاب کردم، هدفم تربیت بچه ام هست 🐣🌺 و علت حضورم اینجا اینه که بازخورد کارهام و تجربیاتم رو ببینم 🌺
2738
2706