1874
1955

آیا می‌دانید در هفته ۳۶ بارداری باید برای ذخیره خون بندناف نوزادتان ثبت‌نام کنید؟!

جرش بده

دلم براتون تنگ شده رفقا😔 دلم خییییلی براتون تنگ شده بی معرفتا.حقم این بود؟من که انقدر خنده میاوردم رو لباتون انقدر دوستون داشتم .اشکمو در اودین بی معرفتا..هیی کاش پیدام کنید😔🚶‍♀️
1965

همشون مثل همن عزیزم غصه نخور

باید بسوزیم و بسازیم😩

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
«خدای من هزار مرتبه شکرت» بالاخره تیکر بارداریم به واقعیت تبدیل شد و بعد از سال ها ، ۱۱ تیرماه بزرگترین و تنهاترین عیدیم رو از آقام امام رضا گرفتم.لطفا یه صلوات مهمونم‌کنین تو دلیم رو صحیح و سالم بغل بگیرم🧿👼🧿
1984
1976

چکارمیکنه؟..تاپیک میزدی شوهرم رومخ نیست جای تعحب  داشت😂

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.

یه زمانی یه خوبیهایی داشته ک انتخابش کردی الان شده احمق میتونی خوبیهاشو ببین زندگیت قشنگتر میشه نمیتونی هم مجبور نیستی تحمل کنی طلاقو واسه اینروزا گذاشتن ولی اگه میخوای بمونی و زندگی کنی سعی کن خوبیهاشو ببینی🙃🤷‍♂️🌺🌺🌺🙏

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......
1718