2726

ممنون

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم همه جا بستس همههههه جا  به جز مشاغل مهم  کتاب ک مهم نیس/:

ای بابا،پس اینترنتی مگ سفارش بدم ممنون

آخه من یه خره تنهای شهرم        باهمه کس هم قهره قهرم          روز و شبم هم پر درده                تو کنج این جنگلم آاااااا
2هفته پیش که باز بود ولی الان با محدودیت های جدید نمی دونم

مرسی فدات احتمالا بستس دیگه

@narssiss73         سلام دوستان ازیو هستم دوباره برگشتم به سایت چون دلم ...

سلامم گل دختر 😍

چه عااالییی ایول بهت دلمون برات تنگ شده بودد

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
سلامم گل دختر 😍 چه عااالییی ایول بهت دلمون برات تنگ شده بودد

سلام عزیزم منم همینطور😍

از همه جا دراومدم

دیدم نمیتونم فعلا فقط سایتو میام

نتونستم karaoke رو تگ کنم

اگر میشه تگش کن

قوی باش..اگر نیستی تظاهر کن
سلام عزیزم منم همینطور😍 از همه جا دراومدم دیدم نمیتونم فعلا فقط سایتو میام نتونستم karaoke رو تگ ...

خوب کردی عشق جان همش تو فکرت بودیم😍

باشه جیگر تگش میکنم الان

@karaoke       بیا نیکی اومددد

همیشه شاد باش و بخند😍🤩✨💛✨💛میدونستی که روانشناسی میگه شما خیلی بهتر میتونید رو آدمایی که تنهایی رو ترجیح میدن ، حساب باز کنید ، تا آدمایی ک اجتماعی تر هستن و با همه دوستن! آدمای تنها ، تنهایی رو ترجیح میدن ، چون هر آدمی سلیقشون نیست و اگه یه آدمی پیدا کنن ک سلیقشون باشه ، خیلی واسش احترام قائل هستن؟✨✨💛✨💛✨✨💛💛✨💛✨✨
2706