2737
2739

هی حرفای چرتشو تکرار کنه چیکار  میکنید؟من برام این حالت پیش اومد داشتم وویسای دوستمو تو واتس اپ گوش میدادم بعد اونم هی  حرفای بیخودی میزد منم هندزفریمو در نیوردم و به وویس گوش دادن ادامه دادم 

😳😳

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

بی احترامی کردی عزیزم. بنطرم همیشه که نیست میتونی بزاری بعدا وویس دوستتو گوش بدی، 😊

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اره عذاب  وجدان گرفتم اما اون لحظه خیلی رو مخم بود

😐آرام باش

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏

چندسالته

درباره اسم کاربریم :هرچی میذاشتم قبول نمی‌کرد گفتم یه هوو بزارم ببینم قبول میکنه 🤔درکمال ناباوری قبول کرد☹️☹️گفتم چیکارکنم ازحالت هوووی دربیاد دست به دامن کُره ای هاشدم دیدم یکی هست اسمش هوووه 🤣🤣عکسشوگذاشتم دیگه😝😜😜

من مادرشوهرم میاد خونم نیش و کنایه عالمو بهم میده بخاطر اینکه مهمونه چیزی نمیگم.اون بیچاره که داشته صحبت عادی میکرده.واسم پیش اومده ولی تحملش کردم

میشه برای خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستی🥺هرکی فرستاد بگه برای حاجت دلش آیت الکرسی بخونم❤️
من مادرشوهرم میاد خونم نیش و کنایه عالمو بهم میده بخاطر اینکه مهمونه چیزی نمیگم.اون بیچاره که داشته ...

اینم مادر شوهرم بود اما همش توصیه های تکراری میکنه و ناله باز گیر داده بود پیش هم نخوابید کلا همش رو این موضوع  پیله میکنه

2706