2726
عنوان

چه قدر گرون اخه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 3658 بازدید | 200 پست
نه ۱۸ بود 😂 ما قبلت برای دورهمی دونگ میدادیم نفری ۵۰ پنج نفر بودیم همه چی میخریدیم جوجه.انرژی زا. ...

الان اینجا این جمله بدرد میخوره بچه ها دورهمی بسه کمی باید کتاب بخونیم😅😅😅

بخدا یه مرغ کم‌کمش یک و نیم کیلو یعنی واسه ۵نفر ۶۰تومن فقط پول مرغ میشه..

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چقد قیمتا متفاوته .. گوجه فرنگی کجا ۸ تومن میدن بیام ازونجا بخرم. من کیل‌و ۱۶ خریدم

بوشهرم گناوه بیا اعلی پنج تومن گوجه و خیار

بادمجون اعلی دو پونصد 

حرراج

امروز خرید بودیم

دعای نی نی سایتی زود قبول میشه....خوندی ی دعایی برای شفای پدرم بکن .گرفتار سرطان هست.خدایا سلامتی پدرمو بهش ببخش ..الهی آمین 
چقد قیمتا متفاوته .. گوجه فرنگی کجا ۸ تومن میدن بیام ازونجا بخرم. من کیل‌و ۱۶ خریدم

بیا ملاثانی شهرستان باوی کیلویی سه تومان تا چهارتومانه

مامانی جونم چرا وقتی دو سالم بود رفتی منو هم باخودت نبردی چرا گذاشتی توحسرت گفتن مامان از ته دل بمونم دوستت دارم لااقل بیاتو خوابم ببینمت من حتی قیافیه تو یادم نیست 
نه بابا خارج ازایران که نیستید دیگه چه خبره دوتا مرغ هفته پیش ۱۷۰ مشهد این خبرانیست

الان دیگه همه چی ممکنه. متاسفانه بعضی مغازه دارا انصاف ندارن 

مرغ دیشب 35 بود حالا فک کن یه مرغ دو کیلو میشه 

میشه 70 که تازه آشغالاشو بگیری فقط نیم کیلو آشغال داره. 

امشبم که گفتن 40 میشه 🤕🤕🤕🤕

نور خواهی مستعد نور شو.... 
بخدا اگه خود ما مردم نریم مرغ بخریم ارزون میشه اما متاسفانه مردم شریف ما نفهم تشریف دارن هروقت میبین ...

درست میگی ما نداشتیم مجبور بودم امروز بخرم شوهرم میخواست دوتا بگیره گفتم نه فقط یدونه بگیر به اندازه مصرفمون چون گرون شده اگه تو فریزر داشتم اصلا همونم نمیگرفتم

تبریز کجا زندگی می کنی عزیزم این قیمت ها چیه می گی من خودمم اهل تبریزم حتما ولیعصر زندگی می کنی بیا برو از راسته کوچه بخر یام از تربیت فرعی اونجا کلی میوه فروش هست ارزون تو بازارچه شتربان و تو رو به رو مسجد صاحب الامر یکم به طرف شکلی یه میدون هست از بازاچه شتربان هم باز به اونجا راه هست خیلی ارزون و خوب قیمتهاش

تو بازاچه شتربان قیمت مرغ از جای دیگه خیلی ارزونه همه میان از اونجا می خرن یعنی قیمت مرغ هرچی باشه اونجا نزدیک 2 هزار تومان ارزون میده 

🏴« السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللهِ الحُسِین، اَلسَّلامُ عَلَیْکَ وَ رَحْمَةُ اللهِ وَ بَرَکاتُهُ».یه سلام کوتاه به امام حسین علیه السلام هست که ثواب 20 حج قبول رو داره و به روایتی 99 حج پیامبر چرا حج؟ چون حج یکی از جامع ترین عبادات در اسلام هست.... ما با هر گناهمون اعمال خیرمون از بین می ره ولی اینجا چون حج پیامبر در اعمال ما نوشته شده حتی اگر گناهم خدای نکرده بکنیم این عمل عمل پیامبر هست و پاک نمی شه و تا اخر با ماست  التماس دعا
2706