2726

توی تایپک دیروزم گفتم امروز اومد باهم حرف زدیم خیلی استرس داشتم باهم تا حدودی تفاهم داشتیم پسره (پسرعممه) گف من بهت علاقه داشتم ک اومدم پیشنهاد مامان بابام بوده ولی من خودم هم خواستم ک اومدم از من پرسید تو چی منم هم جواب ندادم 

هیچ حس خاصی ندارم نمیدونم انگار دو دلم بی حسم شماها هم اینطور بودید 

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 

وقتی حسی نداری یعنی دوستش نداری خوو

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وقتی حسی نداری یعنی دوستش نداری خوو

واقعا خب شاید بعدا درست شم

احساس تنهایی مانند موریانه ای از دورن ذره ذره وجود انسان را می خورد واو را ضعیف می‌کند، بدون اینکه ظاهر او چیزی را نشان دهد.... 
خوشحال نیستی داری عروس میشی؟؟

میدونی چیه بس ک  مشکلات هس اصلا فعلا هیچ ذوقی ندارم

واقعا خب شاید بعدا درست شم

شاید 😐

زدم توگوش زندگی رفت بابزرگترش اومد 😐🖤دیوانه شمردندمرامردم این شهراما دل من تنگ خودم بود دمادم🙂😞 بدم میاد شاد باشم 🙂میدونی چرا؟؟چون هروقت شادبودم یهویکی زد توذوقم دلم شکست 😅میشه خندیدولی خوشحال نبود😅عشق قشنگه ولی تنهایی ترجیح داره بع آدمایی که فقط لب ودهنن 🙂💔
شاید 😐

خب آخه من اولین بارم بود از نزدیک می دیدمش علاقه ک سری اول و یدفعه پیش نمیاد

چه مشکلی؟؟؟ به مشکلات فکر نکن اگه پسر خوبیه حتمااا مشاور برو ان شالله هر چی خیره پیش بیاد واستون

ممنون

اگه کسی تو زندگیت نیست حتما درست میشی عزیزممم

نه نیس ممنون ک امید میدی 

2706