2726
عنوان

بنظرتون انقد رسیدن به ظاهرم کافیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 872 بازدید | 39 پست

منج هرزگاهی حس میکنم کم بخودم میرسم اینایی ک گفتی رو انجام میدم. ولی مثل دخترای دیگه نه کاشت ناخن نه مژه هیچی انجام ندادم. کلا طبیعی. بعضی وقتا میگم نکنه خیلی ساده بنظربیام پیش نامزدم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منج هرزگاهی حس میکنم کم بخودم میرسم اینایی ک گفتی رو انجام میدم. ولی مثل دخترای دیگه نه کاشت ناخن نه ...

اتفاقا خوب میکنی طبیعی بهتره منم فقط دماغم عمله اینجوری فکرنکن نامزدت پسندیده همینجوری توهم به اندازه کافی بخودت میرسی

اتفاقا خوب میکنی طبیعی بهتره منم فقط دماغم عمله اینجوری فکرنکن نامزدت پسندیده همینجوری توهم به انداز ...

آره لیزرو. اینا میرم ولی دماغمم ظریفه. ولی لامصب دخترای بیرون رو آدم مبینیه استرس میگیره 

دقیقادارم همینکارومیکنم

افرین چند روز پیش ی تاپیک بود زده بودن بچه ۷۵ صفحه جلو رف نوشته بود چیوار میکنین برا پوستتون بخون

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
عشقولی میشه لینکشوبذاری

صب کن میزارم الان عزیزم

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
محصولات مراقبت از پوست بخر مثل فوم یا ژل شستشو ، ماسک، ابرسان، کرم لیفتینگ شفاف کننده شفید کننده&nbs ...

شما تونر خوب میشناسین ک ب پوست چرب بسازه ؟

عشقولی میشه لینکشوبذاری

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=5374118&slug=خانمایی-ک-ب-پوستتون-میرسید&postId=164828839

عشقولی میشه لینکشوبذاری

یکیم ایشون 

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4537483&slug=تاپیک-آرایشی-بهداشتی-با-marzi&postId=154731184

2706