2733
2734

اول بگم اگه برای کسی تاپیکم تکراریه بدون اینکه بی احترامی کنین ازتاپیک خارج شین ووقتتونو برای تاپیک تکراریم نذارین

دوست بابام تابستون منوبامامانم دیده ومنو پسندیده برا پسرش به مامانم گفته توخونه مشورت کنم میگم که دختر نجیبی دارین پسرم بهم گفته براش از شهرمون دختر انتخاب کنم بعدگذشت وگذشت تقریبا۶ماه گذشت ومن اصلا فک نمیکردم بهشون که الان که داشته میرفته مسافرت چون زمستونارو میره یه شهردیگه پیش پسراش بابامو همیشه میدیده اما رفتنی به بابام گفته من دارم میرم مسافرت اما دخترتو برای پسرم میخوام میام خواستگاریش اما کی رو نمیدونم

میشه بدون اینکه مسخره کنین بگین میاد نمیادمنظورش کلا چی بوده

چون پسر خوبی داره نمیخام ازدستش بدم😔

البته اینم بگم من یک روز بعداینکه نماز جعفر طیار روبه نیت ازدواج خوندم اومدن به بابام گفتن

انشالله که میاد🙏🙏🙏🙏🙏🌺🌺🌺🌺

کاربر اقام🌺🌺🙏🤷‍♂️🙋‍♂️خداروزی ک دنیا رو نهاده به هرکس هرچه لایق بوده داده...... لطفا اگه میخوای بحث کنی ریپلای نکن 🙏😊شازده کوچولو گفت:بعضی کارا بعضی حرفابدجور دل آدمو آشوب میکنهگل گفت مث چی؟شازده کوچولو گفت:مث وقتی که میدونیدلم برات بی قرارهو کاری نمیکنی.......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دیشب یادمع گفتی اخرین تاپیکع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

امکانش هست بیاد امکانشم هست نیاد شما که اصلا نمیدونی پسرش حاضر به ازدواج سنتی هست یا نه بعدشم نمیتونی که بشینی ببینی کی میاد ،چارت اینکه اگع میتونی از طریق مجازی خودتو یاداوری کنی بهش بلکه بیاد😁

2706