2410
2553

خانوما لطفا گزارش نزنین چون واقعا به صحبت هاتون راهکار هاتون نیاز دارم خیلیا اینجا الان که دارن تاپیکمو میخونن متاهلن من ۱۸ سالمه ازبچگی گرفتارخود ارضایی شدم وقتی بچه بودم اینکار رو  بازی میدونستم با پتو یا بالشت خود ارضایی می کردم اصلا نمیدونستم چی هست فکر می کردم همه دخترا اینجوری هستن این برام بازی هرروزم شده بود روزی چندین بار واقعا بهم آرامش میداد من از بچگی گرفتار شدم هرروز این کار رو کردم و می کنم حتی روزی چندین بار مثلا خیلیا  میگن خودتو مشغول کن اصلا بیشتر بین درس نیاز پیدا می کنم اصلابدنم یهو یه جوری میشه که مغزم میکنه نمیتونم جلوشو بگیرم حتما باید خودمو ارضا کنم تا آروم شم و مغزم بیاد سرجاش من واقعا نمیدونم باید چیکار کنم به کی بگم نگین ازدواج کن چون تا ۶ سال دیگه شرایطشو ندارم کمکم کنین چیکار کنم ای خدااااااا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه نه محکم به خواسته ات بگو.درکت میکنم.منم دقیقا همین مشکل داشتم ولی هروقت اون حس اومد سراغم سرمو با چیزای دیگه گرم کردم و به چیزای دیگه فکر کردم.الان نزدیک یکساله که این عادت کلا از سرم افتاده.😇

تا خودت نخوای نمیشه

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2456

عزیزم راهش ازدواج نیست چون اگه عادت شده بعد ازدواجم ولت نمیکنه تنها راهش اینه اراده کنی و از سرت بندازیش توی ازدواج اکثر زنا ارضا نمیشن چون دخول راه ارضاشون نیست ،شما همه چیز دست خودته البته اینم‌بگم مشاور و روانپزشک خیلی میتونه کمکت کنه چون این قضیه مثل اعتیاد میمونه

2714

اون موقع 

پاشو برقص 

حلقه بزن 

ورزش کن 

حمام 

مشغول کتاب خوند قدم بزن 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

عزیزم خودارضایی ربطی به ازدواج نداره افرادی که گرفتارش شدن با ازدواج هم نتونستن ترک کنند 

هیچ عادت بدی از بین نمیره مگه اینکه با عادت خوبی جایگزین بشه . شرایطت رو بسنج ببین چه زمانی به فکرت میرسه که این کارو انجام بدی وقتی بی حوصله ای وقتی استرس داری و... سعی کن از این حالت ها خودتو دور نگه داری و از عوارض این کار آگاه بشی 

عزیز من فقط خودت میتونی ترکش کنی

تنها نمون

چیزایی که تو رو یادش میندازه حذف کن

واسه خودت جریمه بذار

توبه کن و از خدا بخواه کمکت کنه

به امام حسین(ع) متوسل شو

میشه واسه رسیدن به خواسته هام یه صلوات بفرستی
2706