2733
2734
عنوان

بچه ۳ سالم‌ شیر میخواد ازم😖😖😖

1476 بازدید | 18 پست

۲ سالگیش از شیر برداشتمش.

الان نزدیک یکماهه بعد اینکه عمه اش بچه دار شده و شیر خوردن نی نی اونو دیده اینم شیر میخواد.گریه میکنه میزنه تو سر و صورتش ک س ی ن ه امو بزاره دهنش و بخوره و ادا شیر خوردن دربیاره

چیکار کنم از سرش بیوفته

س ی ن م درد گرفته والا.میترسم برا خوشم ضرر داشته باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خخخ چه بدبختی داریم با این بچه ها

ب نظرم با ی مشاور کودک صحبت کن

نامت را هر چه میخواهند بگذارند، تو برای من معجزه ای، خدای مهربونم چطوری شکر کنم ک لایق این لحظه ها باشه، شکررررر برای معجزه ات

اصلانده اگه ویس هلاکویی روگوش داده باشی یه جاگفته ک بچه هایی ک تاسنین بالاشیرمادرومیخورن بامشکلات زیادی مواجه میشن

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥
2738

بهش بگین تو دیگه بزرگ شدی  نی نی کوچولو نیستی منم که دیگه شیر ندارم 

در عوضش بیا باهم دوتایی با لیوان و بیسکوییت(یا شکلاتی یا هرچی که دوست داره) یه مقدار شیر بخوریم

خداجون واسه همه نعمت هات سپاس گزارم.                                                       

نه بابا بده بهش. دوبار بخوره از سرش میفته. پسرمن 4 سالشه تابه قول خودش ممه بازی نکنه خوابش نمیبره. دخترم سه ماهشه تازه بدنیا اومده بود پسرم هی میگفت ممه منه حق نداره بخوره   

قطره استامینوفن بزن بگو مال من دیگه تلخه

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2706