2726
عنوان

بین خوشگلی و خوشبختی کدومو انتخاب میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 84 پست

خوشبختی   صددرصد 

حاضرم شکل میمون باشم    ولی  خوشبخت خوشبخت باشم 

واسه بچه هام هم آرزوم همینه

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارتباط بسیار مستقیمی دارن باهم خیلی کم پیدا میشه که دختری با ظاهر معمولی با آدم پولدار ازدواج کنه &n ...

بستگی داره 

شوهرم پوولدااار نیست معمولیه البته خونه و ماشین داریم و مرد زندگیه واسع همین خودمو خوشبخت میدونم خداروشکر

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
2728
من خوشگل هایی دیدم ک زندگیخوبی نداشتن ولی ب واسطه زیبایی زندگی خوبی ب هم زدن

ولیدمن عکسشم زیاد دیدم

دختر عزیزم معجزه ی خداخوش اومدی به زندگیمون جان مادر😍😍واسه سلامتی بچم صلوات میفرستی؟ خدایا شکرررتت
ارتباط بسیار مستقیمی دارن باهم خیلی کم پیدا میشه که دختری با ظاهر معمولی با آدم پولدار ازدواج کنه &n ...

چرا فکر میکنید خوشبختی یه زن در گرو ازدواج با یه مرد ؟؟؟یعنی حتما یه مرد باید زنو خوشبخت کنه ؟؟خیلی از زنان موفق و خوشبخت در دنیا هستن که خودشون  خودشون رو خوشبخت کردن با تلاش و اتکا به خودشون یاد بگیریم که برای موفقیت و رسیدن به رویاهامون منتظر شاهزاده با اسب سفید نباشیم  

من از اونام ک ذلم میخواد وقتی تو اینه نگاه میکنم فقط از خوشگلیم لذت ببرم

معمولی هستی؟

چرا فکر میکنید خوشبختی یه زن در گرو ازدواج با یه مرد ؟؟؟یعنی حتما یه مرد باید زنو خوشبخت کنه ؟؟خیلی ...

یکی از موارد خوشبختی ازدواج با مرد خوبه

خوشبختی تعریفای متعددی داره

اره معمولی ولی خیلی هام بهم گفتن خوشگلی ولی من بیشترشو میخوام

ب منم گفتن خوشگل ولی خودم میدونم معمولیم

هرکس هرکدومو نداره همونو میگه.. اما خوشبختی هست ک آدم و خوشگل میکنه.. مامان من یه خوشگل به تمام معنا ...

قیافت ب مامانت کشیده شد؟

مامان منم حوشگله همه میگن ولی من شبیش نشدم و خوشبخت نشد البته سختی کشید از بی پولی و پدرشوهرمادرشوهر بابام خوب بود

2706