2726

به گریه کردن ادامه بده سبک شی

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کوچکترین ارزشی واسه شوهرم ندارم

به پاش سوختم اما اصلا منو نمیبینه

دارم با سختی زندگیم رو میگذرونم اما مهم نیست واسش

امروز ماشین خرید از صبح منتظر بودم که بیاد ما رو هم ببره بیرون

داداشش اومد خونمون، از سر کار اومد به داداشش گفت بریم، با هم رفتن😭😭😭😭😭😭😭

ما رو نبرد

گاهی سکوت کردند 

گاهی گریه کردند 

گاهی آغوش خواستن 

شاید آرامم کند .  ..... چ ساده خفه میکنم این بغض درونم را 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 
فکر نک نماز من دل شکسته تر هم باشه😣😣😣

عزیزم بعدکه توضیح دادی واسه چی دلت گرفته متاسفانه خیلی ناراحت شدم چون خودموگذاشتم جای شما..نمیدونم واقعاچرااینقدزن وشوهرابه هم بی توجه ایم..دیگه توی این کروناوگرونی وبدبختی بخدابی توجهی وبی عاطفه بودنشون چیه بعضی ادما؟عزیزم برات بهترین چیزاروارزودارم

عزیزم بعدکه توضیح دادی واسه چی دلت گرفته متاسفانه خیلی ناراحت شدم چون خودموگذاشتم جای شما..نمیدونم و ...

ممنون، آره خیلی دلم شکست

یک ماه بود منتظر همچنین روزی بودم، تاپیک های قبلم رو ببینی متوجه میشی

اما بد زد تو ذوقم

بهش گفتم چرا این کار رو کردی

گفت فردا میبرمت

قسم خوردم که دیگه همراهش نرم

چون میدونم براش مهم نیستم

ممنون، آره خیلی دلم شکست یک ماه بود منتظر همچنین روزی بودم، تاپیک های قبلم رو ببینی متوجه میشی اما ...

هعی..درکت میکنم گلم..کاش همون اندازه که دیگران ورفتارشون برای مامهمن ماهم برای اونامهم بودیم..

عزیزم اگرمیبینی نرفتنت قرارنیس مهم باشه ومتوجه اشتباهش نمیشه برو..زندگیوبه کام خودت تلخ نکن

2706