2737
2734
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید؟

328 بازدید | 11 پست

من دانشجوی فوق دیپلمم مرخصی گرفتم تا بعد کرونا دانشگامو ادامه بدم چون اصلا نمیتونم مجازی حالا این وسط قسمت بودو عقد کردم قبل عقد بابام شرط گذاشت ک باید بزاره دانشگام تموم شه بعد عقد الان میگ نمیزترم بری محیطشو دوس ندارم چیکار کنم حالا نرم ینی؟

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
تو شروط ضمن عقدتون ثبت نکردین؟ باید تعهد میگرفتین  بنظرم کوتاه بیای تمومه دیگه کل زندگی باید ...

کوتاهم نیام جنگ میشه جاییم ثبت نکردم خب فک نمیکردم بزنه زیرش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
کوتاهم نیام جنگ میشه جاییم ثبت نکردم خب فک نمیکردم بزنه زیرش

متاسفانه باید سفت میگرفتین قبل ازدواج نباید فقط رو حرف حساب کرد 

خود دانی عزیزم ولی جنگ اول به از صلح آخر

این نظر منه شما هرجور صلاح میدونین 

شوهر منم بعده عروسیم نزاشت برم نصفه ولش کردم مجبور شدم 😟😟😟😟😡

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
2738
ببخشیدمن متوجه نشدم،یعنی همسرتون زده زیرش؟

بله زد زرش میگ اول هنوز عقد نکردیم خوب تو عمق ماجرا نرفتم ولی الان ک فک میکنم نمیتونم قبول کنم بری تو محیط دانشگاه

بله زد زرش میگ اول هنوز عقد نکردیم خوب تو عمق ماجرا نرفتم ولی الان ک فک میکنم نمیتونم قبول کنم بری ت ...

واااا مگه محیط دانشگاه چطوریه؟خودشون تحصیلات ندارن؟

به نظرمن کوتاه نیایدازخواسته تون،حتی اگه دعواشد

چون تازه اول راهید وایشون ببینه ازدعوای بعدش میترسید، دیگه بعدازاین واسه همه چیز توزندگی زورمیگن وبدقولی میکنن

من بعد از عروسیم لیسانسمو گرفتم 

ینی چی نمیتونم بزارم بری 

محیط دانشگاه چشه 

مهم خود ادمه

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته