2726
عنوان

دیسک کمر دارم چه مسکنی بخورم این چند روز که بتونم اسباب کشی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 3099 بازدید | 47 پست

فقط شیاف

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید میشه اگه کسی می دونست راهنمایی کنه ...من یک نقطه تو سمت چپ کمرم درد می کنه ..اگه زیاد سرپا باشم یا دمر بخوابم همون نقطه درد می کنه شدید ...باهاش مدارا می کنم ...کسی شرایط منو داشته ؟ می دانید چیه..دیسک یا چی ؟

2728
ناپروکسن ۵۰۰  ولی کلا شما دست نزن چون بدتر میشه

بابای منم برای کمر درد ناپروکسن خورد. تقریبا دوما.  کلیش خراب ش .  دکتر گفت شانس اوردی دیالیزی نشدی 

کلا مسکن ها اثر بد ی روی کلیه میذارن

راضیه ۶۶ سابقم واقعا شرم اوره الکی کاربری ۳ سالمو بستید 
کمرت درد میگیره و دردش میزنه به لگن و پا

گاهی نصف کمرم بالای رونم مثه یه نیم دایره درد میگیره

کاربری دوممه  برای آزادیم صلوات  میفرستی  فرستادیریپلی کن منم برات بفرستم مثله عددیک تو جدول ضرب باش به هرکسی به اندازه خودش بها بده🙌تهمت مثله زغاله اگه نسوزونه سیاه میکنه🚶‍♀️🚶‍♀️چه سخته محرم ترین آدم بهت نامحرم ترین باشه برات💔
خب اون ک چاره کارت نیست دردتو ساکت میکنه بدتر فشار میاری به خودت میدونی چقد خطرناکه کارکر بگیر  ...

عزیزم  مامانم سری قبل کرونا گرفت ۲۶ روز بستری بود و ریه هاش آب آورد بابامم با کرونا فوت شد بخاطر همین نگرانم خدای نخواسته کارگری کسی بیاد ویروسی بده دیگه دور از جون خدای نخواسته کار مامانم تمومه ..از اینور هم بابام ک فوت شده مامانم میترسه تنها باشه من میرم پیشش خیلی باید رعایت کنیم حتی کارگر مرد هم شوهرم نمیگیره قراره خودشو و داداشش جابجا کنن  

واقعااااا با وجود دیسک کمر میخوای خودت کار کنی؟؟؟؟؟ شوهرت بکنه کارگر بگیر خانوادت بیان کمک کلی راه ه ...

عزیزم پست بالا کامل توَضیح دادم ک چرا نمیتونم کارگر بگیرم ...شوهرمم کمکم هست اما خیلی کار هست ک خودم باید انجام بدم ...خانواده هم هیچکس ندارم فقط مامانمه ک‌پیرزن تقریبا از کار افتاده ایه

2706