2726

توعم در برو

لایک نکن پیلیز ریپ دوس ریپ بزن بابا🙁سالام...نمیدونم چرا همیشه خابم میاد شاید ب جای خون تو رگام خستگی‌ یا دوغ جریان داره😐امممم و این ک ی ۱۸ ساله ی کیوتم😎💕#شیفت_شب🐣

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ادم چقد هی بگه این کارو بکن اون کارو بکن باید خودکار وقتی کار هست انجام بده

چن سالشه

جوانه میزنم  🌱به روی زخم بر تنم فقط به حکم بودنم ک من زنم،زنم،زنم،...چو هم صدا شویم و پا به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم،🤍جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری، نه  سنگ و سارها،نه پای چوبه دارها نه گریه های بارها،نه ننگ و عارهاا..جهان دیگری بسازیم از برابری به هم دلی و خواهری جهان شاد و بهتری😍😍😍❤❤❤

اگه موقت پیشتونه ومیره که ولش کن فک کن مهمونه 

اگه دائم پیشتونه و واقعا تنبلی میکنه و کمک نمیده 

تو عمل انجام شده قرارش بده 

مثلا موقع اشپزی 

مرغ یا گوشتو بذار جلو دستش بگو بی زحمت خوردش کن

یا پیاز سیب زمینی 

یا وسایل سالادو بگو زحمت سالادو بکش

یا مثلا بگو فلانی زحمت ظرفارو میکشی من برم فلان کارو انجام بدم 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
اگه موقت پیشتونه ومیره که ولش کن فک کن مهمونه  اگه دائم پیشتونه و واقعا تنبلی میکنه و کمک نمید ...

مثلا ما همه میوه و تنقلات میخوریم و بازی میکنیم ورق.بعد من زیر انداز میندازم ک فرش کثیف نشه بعد ک شوهرم پا میشه منم پا میشم چیزا رو جمع کنم اونم پا میشه میره تو اتاق. من باید زیر اندازو بتکونم و ظرفا رو بشورم نمیشه صداش کنم بگمفلانی بیا بشور نمیخوام حرمتا بشکنه

دائم پیشمونه

ببین بنظرم تو هم حق داری و خودش باید بفهمه که کمک کنه ولی میدونی چی میگم حالا که کسی رو نداره اگه تو موارد دیگه اذیت نداره فک کن اصلا نیست که کمکت کنه و خودتون هستین اونم بالاخره ازدواج می‌کنه و میره

2706