2726
عنوان

میشه یه لحظه بیاین

169 بازدید | 9 پست

خانما من 23سالمه چنتا دندون خراب دارم ک نیاز به ترمیم داره برعکس دندون جلوم هم هست الان حدود 3سال هست ک از دوران بارداریم خورد شده ریخته خیلی ناراحتم توان مالی که حتی درستشم کنم ندارم واقعا روم نمیشه با کسی صحبت کنم بنظرتون یه دندون پزشک هست خواهرم میره پیشش ارتودنسی و اینا کرده بنظر شما یه جوری بهش زنگ بزنم یا پی ام بدم ازش خواهش کنم دندونم رو رایگان حداقل یکی دوتاش رو درست کنه بنظر شما دکتر به این پولداری یکی دوتا دندون من رو بخاطر رضای خدا درست میکنه؟ بچه ها هیچ راهی ندارم واقعا میدونم کارم اشتباس اما همش 23سالمه شما نظرتون چیه

چش عسلی تو دل برو

خیلی سخته دندونت 3سال پیش خورد شده باشه هنوز نتونی درستش کنی من واقعا گاهی گریم میگیره میگم چرا نتونم حداقل یکیش رو درست نکنم که دندون کناریشم خراب نشه 

چش عسلی تو دل برو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلاشت رو کن ، شاید قبول مرد اما تا قبول نکرده ناشناس بمون

اره ناشناس بهش میگم البته اگه جواب بده دیگه هیچ راهی ندارم کاش بخاطر رضای خدا قبول کنه

چش عسلی تو دل برو
2728

حالابگو،ولی فک نکنم قبول کنه دکتره

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗
ینی با این همه دارایی واقعا دو تا دندون رو درست نمیکنه؟ 🐈

نمیدونم والا،،،آدم تاآدم هست،،دکترهست ک ازخیر۵تک تومن ردنمیشه ولی بازیکی دیگه هست ک دستش توکارخیره،،ببین شانست کدومشون میشه دیگه😊😊

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

بنظرم این یه تومن وام که میخوان بدن بگیر و بقیه هم قسطی‌کن .یا قرعه کشی خونگی بزار در اومد خرج دندونت کن

البته اگه قبول کنه که خیلی دور از ذهنه

خدایا شکرت که امسال شروع سال های خوب زندگیم بود همونی که دوست داشتم خدایا شکرت بخاطر سلامتی و ارامش اسایش زندگیم خدایا شکرت بخاطر سلامتی همسرم و موفقیت کارش خدایا شکررررت ....🌈🌱🌹🙏❤️میشه برای خونه دار شدنم صلوات بفرستید🏡🏡🏡
بنظرم این یه تومن وام که میخوان بدن بگیر و بقیه هم قسطی‌کن .یا قرعه کشی خونگی بزار در اومد خرج دندون ...

اگه دادن باید بدمش جای قسطای عقب موندمون

چش عسلی تو دل برو