2703
2553
عنوان

لج کردن خواستگار

381 بازدید | 34 پست

خواستگارم چند ماه پیش رد شد شمارمو هنوز حذف نکرده نمیدونم چرا

موقع رد شدن هم خیلی عصبی شده بود

قبل رد شدن تو چت هاش خیلی قربون صدقه میرفت و زبون میریخت و قلب و این چیزا میفرستاد

ولی من نه 

دو سه باری هم حرف های منظور دار زد

فقط یه عکس محجبه دستش دارم

یه بارم تذکر دادم که الان قطعی نیس نفرست اینارو

کلا خانواده ی جلب و دعوایی تو تحقیق از آب درومدن...

حالا من میترسم یه فکرایی تو سرش باشه 

مثلا ازدواج کردم بیاد این چت هاشو بفرسته برا شوهرم یا عکسی که دستشه البته کاملا محجبه بود...

ممکنه کاری کنه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....

خب تو که نمیخاستی ازدواج کنی چرا حرف میزدی باهاش؟

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
وا ، خب واسه اشنایی

خب عزیزم برای اشنایی مگه ادم عکس میده 

بایکی حرف بزنی ردش کنی لجش میگیره حس میکنه سرکاربوده

مامان کارِن و هاکان❤❤اول ازهمه بگم اینجا یه جای عمومیه وقتی تاپیکی میزنی میام نظرمیدم اون نظر منه من نه تورو دیدم نه میشناسم نه توشرایطتم پس فقط نظرمو میگم اگه نظرم برات خوب نبود معذرت میخوام ولی حوصله این حرفای خاله زنک رو ندارم 👈قضاوت کردی👈دلم شکست👈حلالت نمیکنم اگه هم میخوای اینارو بگی ریپلای نزن مرسی❤

اولا ک عکس محجبه است

دوما مگ نمیگی حرفی نزدی شما؟ پس از چی میترسی

سوما خانوادت درجریان بودن دیگ

وقتی حالت بد بود اما پروفایلتو دپ نکردی یعنی بزرگ شدی ...وقتی دلت گرفته بود ولی بغض نکردی یعنی بزرگ شدی وقتی از تموم دنیا رنجیدی اما با کسی دردودل نکردی یعنی بزرگ‌ شدی و وقتی دیگه از تنها شدن نترسیدی یعنی بزرگ شدی...کاربری از این به بعد برای منه😍
اولا ک عکس محجبه است دوما مگ نمیگی حرفی نزدی شما؟ پس از چی میترسی سوما خانوادت درجریان بودن دیگ

از این که شمارمو نگه داشته میترسم

چرا حذف نمیکنه؟

کاش دلها در چهره ها بود.....
2706