2733
2734
عنوان

بیاید شکممم وای شکمم

829 بازدید | 49 پست

تو روخدا یه راه حلی بگید شکمم آب بشه فقط..پیاده روی نمیشه برم ......رقصمم نمیاد .....ولی یه راه حلی بگید..من سینه با س ن م عالیه .ولی شکم زدم مخصوصا این چند ماه 

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من میدونم ولی اونایی ک تومیخای نیست

بگو

شروع انتظار۹۵/۸/۲۶پایان انتظارم رو خدا میدونه ..دلم شکسته خدایا به بزرگی خودت قسم میدم انتظارم تموم بشه.زندگیم پر آرامش بشه...از ته دل بخندیم .خدایا دیگه امیدی ندارم😔😔
اوف عین من. من توخونه فقط پیاده روی میکنم. اراتاق به پذیرایی وبالعکس. انقد راه میرم سرگیجه میگیرم

نتیجه هم گرفتی عزیزم

❤زندگی همچون بادکنکی است ❤                                                                           در دستان کودکی               که همیشه ترس از ترکیدن آن                                                                        ❤  لذت داشتنش را از بین میبرد ❤
2738
لعنت ب شکم که هرچی میکشیم از اونه😼

من عصبی میشم خودمو توآیینه نگاه میکنم

یساعت رقص نیم ساعت حلقه نیم ساعت پیاده روی شش لیوان دم کرده زنجبیل عالیه ینه یماهه پونزده کیلو کم کر ...

اَلِکی میگه

من خیلی رکم اما بی ادب نیستم. اهل تعریف های آبکی هم نیستم...اگر هم بفهمم کسی بهم دروغ گفته هر کاری میکنم تا ثابت کنم دروغ میگه 
چرا رقصت نمیاد😂😂

هی آبجی جان روحیه باید داشته باشی واسه رقص

2706